Передзамовлення Автоматична пакувальна машина Elixa 21

Elixa 21, автоматична пакувальна машина з використанням стрейч-плівки за технологією Elixa останнього покоління, особливо підходить для оснащення супермаркетів, відрізняється від попередніх серій більш високим рівнем безпеки, передових технологій та енергозбереження.

Додаткові фотоелементи, встановлені на вході подає конвеєра, мікровимикачі останнього покоління, що запобігають можливим несанкціонованим втручанням, інноваційний дизайн пристрою вивантаження продукції, що запобігає будь-якому доступу до рухомих частин, газові пружини для відкриття пристрою виходу продукції забезпечують повну безпеку працівників.

Електронна система нового покоління, що характеризує Elixa 21, гарантує також максимальний термін служби і надійність роботи машини навіть в особливо проблемних умовах.

Завдяки ременю гарячого столу, оснащеному "розумним" режимом очікування, і новому пристрою вивантаження продукції Elixa 21 може скоротити енергоспоживання і розсіювання тепла, скорочуючи витрати до 50% в порівнянні з попередньою серією (Elixa XP).

Характеристики:

·         Безпека на першому місці:

Всі частини Elixa 21 розроблені відповідно до найсуворіших норм, що стосуються безпеки оператора. Крім того, елегантна закруглена форма зводить до мінімуму наслідки від випадкових ударів.

·         Швидкість:

Elixa 21 досягає швидкості 21 упаковка в хвилину: це на 5% більше в порівнянні з попередньою моделлю (Elixa XP).

·         Автоматичне зчитування:

Elixa 21 не вимагає ніякого втручання оператора в разі зміни формату, що робить її практично незамінною для оснащення супермаркетів.

·         Технологія super-stretch:

Завдяки технології Elixa, Elixa 21 використовує плівку тільки однієї ширини (280 мм), незалежно від розмірів продукту, що дозволяє скоротити витрати плівки до 20% в порівнянні з традиційним пакувальним обладнанням.

·         Компактні розміри:

Машина у фронтальній конфігурації, що займає площу 1 м2, Elixa 21 може бути встановлена ​​в будь-якому робочому приміщенні з оптимізацією наявного простору.

·         Максимальна інтеграція:

Elixa 21 може бути укомплектована основними, доступними на ринку пристроями ручного та автоматичного зважування і нанесення етикеток, зберігаючи при цьому практично незмінними займану площу і об'єм.

·         Цніверсальність:

Завдяки широкому асортименту комплектуючих, Elixa 21 може бути без труднощів адаптована з метою задоволення особливих потреб клієнта.

·         Простота:

Elixa 21, що відрізняється вкрай інтуїтивним і легко запам'ятовуваним функціонуванням, спрощує навчання працівників у разі плинності персоналу. А для заміни бобіни достатньо 30 секунд: елементарна операція, при якій неможливо помилитися!

·         Бездоганна упаковка:

Ретельно продумана взаємодія між новими машинами серії Elixa, і плівкою для харчової продукції, виробленої Gruppo Fabbri Vignola гарантує підприємствам, які займаються упаковкою харчової продукції, досягнення максимального результату при мінімальному капіталовкладенні. Elixa 21 може використовувати прозору плівку super-stretch або плівку з безперервним друкованим зображенням, яка опечатується з нижньої сторони лотка завдяки ефективності гарячого ременя.

·         Режим включай і працюй:

Elixa 21 підключається до мережі 230 В без необхідності в подачі стисненого повітря.

·         Енергозбереження:

Elixa 21, обладнана новим передовим програмним забезпеченням, в змозі самостійно управляти часом включення в режимі вкл / викл, оптимізуючи таким чином споживання енергії і пропонуючи енергозбереження до 50% в порівнянні з попередньою моделлю (Elixa XP).

Додаткові характеристики:

·         Максимальна швидкість: до 21 упаковки в хвилину.

·         Макс. формат лотка: 350 x 230 x 130 * (L x W x H).

·         32 варіанта додаткового обладнання.

·         Вага машини: 170 кг.

·         Мін. формат лотка: 120 x 100 x 10 * (L x W x H).

·         Ширина бобіни: 280 мм (єдина ширина).

·         Час заміни бобіни: 30 секунд.

·         Напруга електроживлення: 230 В, однофазне.

Написати відгук


Автоматична пакувальна машина Elixa 21

  • Виробник: Fabbri Group
  • Модель: Elixa 21
  • Передзамовлення
  • 0.00
  • Без ПДВ: 0.00

Доставка

Самовивіз зі складу найближчого до вас (Київ, Одеса, Дніпро, Тернопіль).

Нова Пошта. Доставка у відділення здійснюєтся згідно з тарифами перевізника.

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 3000 грн. по м. Київ, Одеса, Дніпро.

*менеджер зв’яжеться з Вами і точно сповістить про можливість доставки Вашого замовлення

Оплата

Інтернет-магазин працює за передоплатою та накладеному платежу.