Передзамовлення Автоматична пакувальна машина Elixa 24

Elixa 24 - автоматична пакувальна машина з використанням стрейч-плівки за технологією Elixa останнього покоління, особливо підходить для оснащення супермаркетів та малих і середніх центрів по розфасовці і упаковці продуктів, вона відрізняється від попередніх серій більш високим рівнем безпеки, передових технологій та енергозбереження.

Додаткові фотоелементи, встановлені на вході подаючого конвеєра, мікровимикачі останнього покоління, що запобігають можливим несанкціонованим втручанням, інноваційний дизайн пристрою вивантаження продукції, що запобігає будь-який доступ до рухомих частин, газові пружини для відкриття пристрою виходу продукції забезпечують повну безпеку працівників.

Електронна система нового покоління, що характеризує Elixa 24, гарантує також максимальний термін служби і надійність роботи машини навіть в особливо проблемних умовах.

Завдяки ременю гарячого столу, обладнаного "розумним" режимом очікування, і новому пристрою вивантаження продукції Elixa 24 може скоротити енергоспоживання і розсіювання тепла, скорочуючи витрати до 50% в порівнянні з попередньою серією (Elixa ZX).

Характеристики:

·         Безпека на першому місці:

Всі частини Elixa 24 розроблені відповідно до найсуворіших норм, що стосуються безпеки оператора. Крім того, елегантна закруглена форма зводить до мінімуму наслідки від випадкових ударів.

·         Швидкість:

Elixa 24  досягає швидкості 24 упаковка в хвилину.

·         Автоматичне зчитування:

Elixa 21 не вимагає ніякого втручання оператора в разі зміни формату, що робить її практично незамінною для оснащення супермаркетів, малих та середніх центрів розфасовці і пакуванню продуктів.

·         Технологія super-stretch:

Завдяки технології Elixa, Elixa 24 використовує плівку тільки однієї ширини (280 мм), незалежно від розмірів продукту, що дозволяє скоротити витрати плівки до 20% в порівнянні з традиційним пакувальним обладнанням.

·         Компактні розміри:

Машина у конфігурації з виходом справа, що займає площу 1 м2, Elixa 24 може бути встановлена ​​в будь-якому робочому приміщенні з оптимізацією наявного простору.

·         Максимальна інтеграція:

Elixa 24 може бути укомплектована основними, доступними на ринку пристроями ручного та автоматичного зважування і нанесення етикеток, зберігаючи при цьому практично незмінними займану площу і об'єм.

·         Універсальність:

Завдяки широкому асортименту комплектуючих, Elixa 24 може бути без труднощів адаптована з метою задоволення особливих потреб клієнта.

·         Простота:

Elixa 24, що відрізняється вкрай інтуїтивним і легко запам'ятовуваним функціонуванням, спрощує навчання працівників у разі плинності персоналу. А для заміни бобіни достатньо 30 секунд: елементарна операція, при якій неможливо помилитися!

·         Бездоганна упаковка:

Ретельно продумана взаємодія між новими машинами серії Elixa, і плівкою для харчової продукції, виробленої Gruppo Fabbri Vignola гарантує підприємствам, які займаються упаковкою харчової продукції, досягнення максимального результату при мінімальному капіталовкладенні. Elixa 24 може використовувати прозору плівку super-stretch або плівку з безперервним друкованим зображенням, яка опечатується з нижньої сторони лотка завдяки ефективності гарячого ременя.

·         Режим включай і працюй:

Elixa 24 підключається до мережі 230 В без необхідності в подачі стисненого повітря.

·         Енергозбереження:

Elixa 24, обладнана новим передовим програмним забезпеченням, в змозі самостійно управляти часом включення в режимі вкл / викл, оптимізуючи таким чином споживання енергії і пропонуючи енергозбереження до 50% в порівнянні з попередньою моделлю (Elixa XP).

Додаткові характеристики:

·         Максимальна швидкість: до 24 упаковки в хвилину.

·         Макс. формат лотка: 350 x 230 x 130 * (L x W x H).

·         18 варіанта додаткового обладнання.

·         Вага машини: 150 кг.

·         Мін. формат лотка: 120 x 100 x 10 * (L x W x H).

·         Ширина бобіни: 280 мм (єдина ширина).

·         Час заміни бобіни: 30 секунд.

·         Напруга електроживлення: 230 В, однофазне.

Написати відгук


Автоматична пакувальна машина Elixa 24

  • Виробник: Fabbri Group
  • Модель: Elixa 24
  • Передзамовлення
  • 0.00
  • Без ПДВ: 0.00

Доставка

Самовивіз зі складу найближчого до вас (Київ, Одеса, Дніпро, Тернопіль).

Нова Пошта. Доставка у відділення здійснюєтся згідно з тарифами перевізника.

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 3000 грн. по м. Київ, Одеса, Дніпро.

*менеджер зв’яжеться з Вами і точно сповістить про можливість доставки Вашого замовлення

Оплата

Інтернет-магазин працює за передоплатою та накладеному платежу.