Передзамовлення Автоматична пакувальна машина Elixa 30L

Elixa 30L - автоматична пакувальна машина з використанням стрейч-плівки за технологією Elixa останнього покоління, особливо підходить для упаковки продукції середніх і великих розмірів, вона відрізняється від попередніх серій більш високим рівнем безпеки, передових технологій та енергозбереження.

Додаткові фотоелементи, встановлені на вході подаючого конвеєра, мікровимикачі останнього покоління, що запобігають можливим несанкціонованим втручанням, інноваційний дизайн пристрою вивантаження продукції, що запобігає будь-якому доступу до рухомих частин, газові пружини для відкриття верхнього картера, посилений прозорий ковпак ... все це забезпечує повну безпеку працівників .

Електронна система нового покоління, що характеризує Elixa 30L гарантує також максимальний термін служби і надійність роботи машини навіть в особливо проблемних умовах.

Завдяки ременю гарячого столу, обладнаному "розумним" режимом очікування, і новому пристрою вивантаження продукції, Elixa 30L може скоротити енергоспоживання і розсіювання тепла, скорочуючи витрати до 50% в порівнянні з попередньою серією (Elixa Max).

Основні характеристики:

·         Безпечність на першому місці:

Всі частини Elixa 30L розроблені відповідно до найсуворіших норм, що стосуються безпеки оператора: відсутність гострих кутів на машині і елегантна закруглена форма алюмінієвих боковин зводять до мінімуму наслідки випадкових ударів.

·         Упаковка великого формату:

Elixa 30L може упаковувати лотки сімейного формату (максимальні розміри 400 x 260 x 200 мм).

·         Скорость:

Elixa 30L досягає швидкості 30 упаковок в хвилину.

·         Автоматичне зчитування:

Elixa 30L не вимагає ніякого втручання оператора в разі зміни формату, що робить її особливо швидкою, а значить, підходящою для пакувальних центрів і торгових точок середніх і великих розмірів.

·         Технологія super-stretch:

Завдяки технології Elixa, Elixa 30L використовує плівку тільки однієї ширини (330 мм) незалежно від розмірів продукту, що дозволяє скоротити витрату плівки до 30% в порівнянні з традиційним пакувальним обладнанням.

·         Режим вмикай і працюй:

Elixa 30L підключається до живлення 230 В без необхідності в подачі стисненого повітря.

·         Компактні розміри:

Машина, що займає площу менше 2 м2, Elixa 30L може бути встановлена ​​в будь-якому робочому приміщенні з оптимізацією наявного простору.

·         Максимальна інтеграція:

Elixa 30L може бути укомплектована основними, доступними на ринку пристроями автоматичного зважування і нанесення етикеток, зберігаючи при цьому практично незмінними займану площу і об'єм.

·         Універсальність:

Завдяки широкому асортименту комплектуючих, Elixa 30L може бути без труднощів адаптована з метою задоволення особливих потреб клієнта.

·         Простота:

Elixa 30L відрізняється вкрай інтуїтивним і легко запам'ятовуваним функціонуванням, спрощує навчання працівників у разі плинності персоналу. А для заміни бобіни достатньо 30 секунд: елементарна операція, при якій неможливо помилитися!

·         Бездоганна упаковка:

Ретельно продумана взаємодія між новими машинами серії Elixa, і плівкою для харчової продукції, виробленої Gruppo Fabbri Vignola гарантує підприємствам, які займаються упаковкою харчової продукції, досягнення максимального результату при мінімальному капіталовкладенні. Elixa 30L може використовувати прозору плівку super-stretch або плівку з безперервним друкованим зображенням, яка опечатується з нижньої сторони лотка завдяки ефективності гарячого ременя.

·         Енергозбереження:

Elixa 30L, обладнана новим передовим програмним забезпеченням, яке в змозі самостійно керувати часом включення в режимі вкл / викл, оптимізуючи таким чином споживання енергії і пропонуючи енергозбереження до 50% в порівнянні з попередньою моделлю (Elixa Max).

Додаткові характеристики:

·         Максимальна швидкість: до 30 упаковок в хвилину.

·         Макс. формат лотка: 400 x 260 x 200* (L x W x H мм).

·         11 варіантів додаткового обладнання.

·         Вага машини: 250 кг.

·         Мін. формат лотка: 120 x 100 x 10 * (L x W x H мм).

·         Ширина бобіни: 330 мм (єдина ширина).

·         Час заміни бобіни: 30 секунд.

·         Напруга електроживлення: 230 В, однофазна.

Написати відгук


Автоматична пакувальна машина Elixa 30L

  • Виробник: Fabbri Group
  • Модель: Elixa 30L
  • Передзамовлення
  • 0.00
  • Без ПДВ: 0.00

Доставка

Самовивіз зі складу найближчого до вас (Київ, Одеса, Дніпро, Тернопіль).

Нова Пошта. Доставка у відділення здійснюєтся згідно з тарифами перевізника.

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 3000 грн. по м. Київ, Одеса, Дніпро.

*менеджер зв’яжеться з Вами і точно сповістить про можливість доставки Вашого замовлення

Оплата

Інтернет-магазин працює за передоплатою та накладеному платежу.