Передзамовлення Автоматична пакувальна машина Elixa 35

Elixa 35 - автоматична пакувальна машина з використанням стрейч-плівки за технологією Elixa останнього покоління, розроблена для оснащення пакувальних центрів і торгових точок середніх і великих розмірів, вона відрізняється від попередніх серій більш високим рівнем безпеки, передових технологій та енергозбереження.

Додаткові фотоелементи, встановлені на вході подаючого конвеєра, мікровимикачі останнього покоління, що запобігають можливим несанкціонованим втручанням, інноваційний дизайн пристрою вивантаження продукції, що запобігає будь-якому доступу до рухомих частин, газові пружини для відкриття верхнього картера, посилений прозорий ковпак ... все це забезпечує повну безпеку працівників .

Електронна система нового покоління, що характеризує Elixa 35, гарантує також максимальний термін служби і надійність роботи машини навіть в особливо проблематичних умовах. Завдяки ременю гарячого столу, оснащеному '' розумним '' режимом очікування, і новому пристрою вивантаження продукції Elixa 35 може скоротити енергоспоживання і розсіювання тепла скорочуючи витрати до 50% в порівнянні з попередньою серією (Elixa Mega).

Основні характеристики:

·         Безпека на першому місці:

Всі частини Elixa 35L розроблені відповідно до найсуворіших норм, що стосуються безпеки оператора: відсутність гострих кутів на машині і елегантна закруглена форма алюмінієвих боковин зводять до мінімуму наслідки випадкових ударів.

·         Швидкість:

Elixa 35 досягає швидкості 35 упаковок в хвилину.

·         Автоматичне зчитування:

Elixa 35 не вимагає ніякого втручання оператора в разі зміни формату, що робить її особливо швидкою, а значить, підходящою для пакувальних центрів і торгових точок середніх і великих розмірів.

·         Технологія super-stretch:

Завдяки технології Elixa, Elixa 35 використовує плівку тільки однієї ширини (280 мм), незалежно від розмірів продукту, що дозволяє скоротити витрату плівки до 20% в порівнянні з традиційним пакувальним обладнанням.

·         Компактні розміри:

Машина, що займає площу менше 2 м2, Elixa 35 може бути встановлена ​​в будь-якому робочому приміщенні з оптимізацією наявного простору.

·         Максимальна інтеграція:

Elixa 35 може бути укомплектована основними, доступними на ринку пристроями автоматичного зважування і нанесення етикеток, зберігаючи при цьому практично незмінними займану площу і об'єм.

·         Універсальність:

Завдяки широкому асортименту комплектуючих, Elixa 35 може бути без труднощів адаптована з метою задоволення особливих потреб клієнта.

·         Простота:

Elixa 35 відрізняється вкрай інтуїтивним і легко запам'ятовуваним функціонуванням, спрощує навчання працівників у разі плинності персоналу. А для заміни бобіни достатньо 30 секунд: елементарна операція, при якій неможливо помилитися!

·         Бездоганна упаковка:

Ретельно продумана взаємодія між новими машинами серії Elixa, і плівкою для харчової продукції, виробленої Gruppo Fabbri Vignola гарантує підприємствам, які займаються упаковкою харчової продукції, досягнення максимального результату при мінімальному капіталовкладенні. Elixa 35 може використовувати прозору плівку super-stretch або плівку з безперервним друкованим зображенням, яка опечатується з нижньої сторони лотка завдяки ефективності гарячого ременя.

·         Режим вмикай та працюй:

Elixa 35 підключається до мережі 230 В без необхідності в подачі стисненого повітря.

·         Енергозбереження:

Elixa 35, обладнана новим передовим програмним забезпеченням, яке в змозі самостійно керувати часом включення в режимі вкл / викл, оптимізуючи таким чином споживання енергії і пропонуючи енергозбереження до 50% в порівнянні з попередньою моделлю (Elixa Mega).

Додаткові характеристики:

·         Максимальна швидкість: до 35 упаковок в хвилину.

·         Макс. формат лотка: 340 x 230 x 160 * (L x W x H) (Неможливо використовувати лотки, всі три величини яких одночасно досягають максимальних значень).

·         14 варіантів додаткового обладнання.

·         Вага машини: 240 кг.

·         Мін. формат лотка: 120 x 100 x 10 * (L x W x H) (Неможливо використовувати лотки, всі три величини яких одночасно досягають максимальних значень).

·         Ширина бобіни: 280 мм (єдина ширина).

·         Час заміни бобіни: 30 секунд.

·         Напруга електроживлення: 230 В, однофазна.


Написати відгук


Автоматична пакувальна машина Elixa 35

  • Виробник: Fabbri Group
  • Модель: Elixa 35
  • Передзамовлення
  • 0.00
  • Без ПДВ: 0.00

Доставка

Самовивіз зі складу найближчого до вас (Київ, Одеса, Дніпро, Тернопіль).

Нова Пошта. Доставка у відділення здійснюєтся згідно з тарифами перевізника.

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 3000 грн. по м. Київ, Одеса, Дніпро.

*менеджер зв’яжеться з Вами і точно сповістить про можливість доставки Вашого замовлення

Оплата

Інтернет-магазин працює за передоплатою та накладеному платежу.