Передзамовлення Автоматична пакувальна машина з технологією стретч-плівки Automac 55 PIU

Ідеальний вибір для пакувальних центрів з високою погодинної продуктивністю.

Automac 55 PIU відрізняється надійністю, гнучкістю застосування і ергономічністю, що найбільш цінується операторами. Та задовольняє найвищі вимоги діючих в даний момент стандартів, створюючи комфортну і безпечну робочу ділянку.

Automac 55 PIU відповідає Директиві Товариства 2006/42 / EC, підтвердженої незалежним органом по сертифікації MTIC INTERCERT.

Основні характеристики:

·         Швидкість і гнучкість:

Регулировка скорости Automac 55 PIU (макс. 55 уп/мин) позволяет настроить машину для упаковки различных видов продукции.

·         Пакувальна машина, вмонтована в лінію:

Automac 55 PIU може бути доповнена подовженнями подаючого конвеєра і розвантажувальними рольгангами, які дозволять знайти найкращий спосіб інтеграції даної моделі з вашим обладнанням, розташованим до і після пакувальної машини. Крім того, можна оснастити модель Automac 55 PIU фотоелементами і сполуками, які дозволять організувати спільну роботу з апаратами для зважування і друку етикетки.

·         Вмикай та працюй:

Automac 55 PIU підключається до електромережі 208, 230 або 400 В без необхідності в подачі стисненого повітря. Максимальна простота і безшумність!

·         Сім незалежних точок доступу:

Модель Automac 55 PIU має 7 точок доступу до внутрішніх частин машини, які забезпечують легкий доступ як для періодичних операцій з очищення, так і для проведення регулярного технічного обслуговування. Відкриття картерів типу "крило чайки" особливо цінне на лініях, де простір обмежений: після підняття кришок картера, які мають вигляд крил, вони розміщуються таким чином, щоб максимально полегшити операції по зміні плівки. Пересувний картер на подаючому конвеєрі також має компактні розміри, що особливо зручно для оператора при знятті продукту. Під підйомним пристроєм нічого немає: якщо частина продукту випаде з лотка, вона впаде на підлогу, не зачіпивши ніякі деталі машини. Це гарантує максимальний рівень гігієни, а також робить чистку машини легкою та ефективною.

·         Місія: упаковка продукції на лотках будь-якої форми, кольору і розмірів завжди і добре:

Модель Automac 55 PIU гарантує упаковку лотків будь-якого типу, навіть найрізноманітніших форм і фантастичних кольорів. Завдяки численному допоміжному обладнанню завжди гарантується оптимальна упаковка лотків, починаючи від тих, що використовуються при виїзному обслуговуванні (кейтеринг), і закінчуючи лотками великих розмірів. Продукція упаковується з особливою увагою до закриття нижньої частини лотка: стрічка гарячого столу спеціально спроектована для оптимізації запаювання плівки без нагріву лотка і продукту. Верхній виштовхувач з автоматичним регулюванням гарантує високу швидкість упаковування навіть при наявності високих лотків або лотків з виступаючими за його краю продуктами, оптимізуючи виробництво і виключаючи можливість заклинювання лотка в машині.

·         Заміна рулону менше, ніж за 45 секунд:

На заміну плівки потрібно близько 45 секунд, що гарантує негайне відновлення виробництва. Використання додаткового тримача для другого рулону скорочує зазначений час до 30 секунд. Зменшена вага рулону додатково полегшує його заміну.

·         Ідеально підходить для упаковки найсвіжіших продуктів:

М'ясо, риба і морепродукти, фрукти, овочі, гастрономія, сири. Та інше.

·         Панель управління з сенсорним кольоровим екраном:

На дисплеї наводиться вся інформація за допомогою зручного і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Модель Automac 55 PIU може підтримувати 29 програм упаковки, гарантуючи індивідуальний підхід до процесу упаковки на відміну від інших промислових пакувальних машин. Система діагностики, інтегрована в панель управління, забезпечує повний контроль машини і дозволяє швидко виявити можливі аномалії.

·         Спроектована для пакування, виготовлена, щоб дивувати:

Модель Automac 55 PIU була розроблена з метою надати найкращі експлуатаційні показники в процесі упаковки свіжих продуктів з використанням нейтральної стретч-плівки і з надрукованим малюнком.

·         Найкраще співвідношення між експлуатаційними показниками і споживанням:

При відсутності лотків на подаючому конвеєрі або їх нерегулярному надходженні модель Automac 55 PIU автоматично зупиняє всі рухи, переходячи в режим очікування. Це помітно скорочує споживання електроенергії і зводить до мінімуму механічне зношування, дозволяючи вам збільшити термін служби машини. Automac 55 Più працює швидко, але знає, коли потрібно зупинитися. Без вашого втручання.

·         Безпека на першому місці:

Кожна деталь Automac 55 PIU була розроблена відповідно до найсуворіших діючих норм, що стосуються безпеки оператора: всі деталі машини оснащені захисними вимикачами на випадок відкритих картерів, кожухами відповідних розмірів на подаючих конвеєрах і посиленими захисними пластинами на вихідному конвеєрі. На металевих деталях відсутні незахищені гострі кути, а закруглена форма бічних сторін з алюмінію зводить до мінімуму наслідки від випадкових ударів під час проходження поблизу пакувальної машини.

Додаткові характеристки:

·         Подовження подаючого конвеєра до 6 м;

·         Лінійний відвідний антистатичний конвеєр з роликами;

·         Картер з нержавіючої сталі;

·         Фотоелемент для контролю стрічкового конвеєра клієнта і контролю виходу продукції;

·         Автоматичний рух каретки;

·         Фотоелемент для центрування плівки з печаткою;

·         Тримач для другого рулону;

·         Інтеграція для підйомного пристрою великих лотків;

·         Пристрій для бокового натягу плівки;

·         Пристрої для лотків особливої ​​форми;

·         Моторизований відвідний конвеєр з поворотом на 90 ° або 180 ° вправо або вліво;

·         Пристрій для розвороту лотків на виході;

·         Сервер TCP для підключення до місцевої мережі;

·         Інші опціональні пристрої за запитом і дистанційне обслуговування;

Додаткові характеристики:

·         45 секунд для зміни формату;

·         29 доступних програм упаковки продукції;

·         Стретч-плівка. Максимальна ширина рулону 550 м;

·         Мін. формат лотка: (L x W x H мм) з підйомним пристроєм Е 120 x 120 x 10;

·         Макс. формат лотка (L x W x H мм) з підйомним пристроєм E 230 x 320 x 200 (Неможливе використання лотків, всі три величини розмірів якого одночасно досягають максимального значення);

·         Швидкість: Від 25 до 55 упаковок в хвилину;

·         Стретч-плівка. Мінімальна ширина рулону 330 мм;

·         Вага 650 кг;

·         Мін. формат лотка (L x W x H мм) з підйомним пристроєм A 180 x 180 x 10;

Макс. формат лотка (L x W x H мм) з підйомним пристроєм A 260 x 400 x 200 (Неможливе використання лотків, всі три величини розмірів яких одночасно досягають максимального значення);

Написати відгук


Автоматична пакувальна машина з технологією стретч-плівки Automac 55 PIU

  • Виробник: Fabbri Group
  • Модель: Automac 55 PIU
  • Передзамовлення
  • 0.00
  • Без ПДВ: 0.00

Доставка

Самовивіз зі складу найближчого до вас (Київ, Одеса, Дніпро, Тернопіль).

Нова Пошта. Доставка у відділення здійснюєтся згідно з тарифами перевізника.

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 3000 грн. по м. Київ, Одеса, Дніпро.

*менеджер зв’яжеться з Вами і точно сповістить про можливість доставки Вашого замовлення

Оплата

Інтернет-магазин працює за передоплатою та накладеному платежу.