Передзамовлення Машина для запаювання лотків Top Lid

TOPLid - це компактна машина для запаювання лотків виробництва Gruppo Fabbri, відома своїми експлуатаційними показниками і простотою у використанні. Вона є повністю автоматичною і призначена саме для пакування харчових продуктів в захисній атмосфері, зокрема, м'яса, завдяки патентованій системі газообміну. Малі габаритні розміри, висока продуктивність і простота у використанні роблять цю машину унікальною в своєму роді. Крім цього, спеціально спроектована інноваційна матриця складається з неважких частин, що дозволяє всім проводити зміну формату. Доступна також версія TopLid, виконана повністю з нержавіючої сталі, яку можна використовувати як у відділах супермаркетів, так і в середніх і великих центрах по розфасовці і пакування продуктів.

TOPLid відповідає Директиві Товариства 2006/42 / EC, підтвердженої незалежним органом по сертифікації MTIC INTERCERT.

Основні характеристики:

·         Малі площі, висока швидкість.

TopLid займає приблизно 1,6 м2 площі і пропонує швидкість пакування до 40 лотків за хвилину у версії з дворядної лінією. Це єдина в світі машина для запаювання лотків, яка володіє такими експлуатаційними показниками при зазначених габаритних розмірах.

·         Патентована система газообміну: завжди бездоганна суміш.

Завдяки інноваційній системі газообміну, TopLid може працювати з сумішами, в яких залишок кисню становить до 0,3%, не вдаючись до дорогих установок, оснащених вакуумним насосом, що викликають ризики для безпеки при використанні газових сумішей з високим вмістом кисню.

·         Машина TOPLid доступна у версіях з прозорим картером блакитного кольору і картером з нержавіючої сталі, щоб надати вам можливість мати потрібну машину на потрібному місці.

·         Заміна формату: менше 4 хвилин в цілковитій безпеці.

Заміна формату управляється з сенсорного екрану, оператори можуть виконувати необхідні дії, слідуючи простим інструкціям, які видаються крок за кроком. Крім того, позиціонування деяких деталей контролюється самою машиною в різні моменти часу, виключаючи можливість помилок. Велика увага була приділена оператору під час цього делікатного процесу: кінцівки оператора ніколи не стикаються з небезпечними деталями машини, до яких відносяться зварювальні пристрої і ножі, захищені спеціальної сталевою оболонкою, щоб зміна формату проходила в цілковитій безпеці. А завдяки легкості матриці не потрібен візок для заміни формату.

·         Машину TopLid можна замовити в дворядній версії. Така конфігурація дозволяє використовувати потенціал машини по максимуму. Ця конфігурація легко перетворюється в однорядну версію, досить змінити матрицю і програму. Протягом часу, який ви витрачаєте на зміну формату, ви зможете користуватися машиною, здатною упаковувати різні типи лотків з найбільш підходящою швидкістю. Унікально!

·         Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, щоб контролювати всі функції машини простим дотиком. Все кольорове і на різних мовах.

·         Модель TOPLid в поєднанні з самими високоякісними плівками, представленими на ринку, гарантує ідеальне запаювання навіть на максимальних швидкостях, забезпечуючи клієнту найвищі стандарти надійності. Найкращі експлуатаційні показники моделі TopLid досягаються з високобар’єрною 5-шаровою плівкою PELid 22, розробленою спеціально для машин для запаювання лотків Gruppo Fabbri.

·         Автоматичний подаючий конвеєр TopLid дозволяє упаковувати лотки без будь-якої потреби в попередньому позиціонуванні або поділі на вході, що є типовим для машин, обладнаних штовхачами. Крім того, можна одночасно працювати з лотками одного розміру, але різної висоти, завдяки інноваційній системі завантаження лотків.

·         TopLid пропонує різні точки доступу до різних механічних деталей завдяки напівкуполам типу «крило чайки» які відкриваються, двом фронтальним панелям, двох бічних панелей і картера на виході. Це є гарантією максимальної простоти і швидкості при виконанні чистки і планового технічного обслуговування. Електрошафи, в яких розташовані електричні, електронні та пневматичні деталі, мають ступінь захисту IP65 і мають у своєму розпорядженні в задній частині машини для забезпечення найкращого захисту.

·         З машиною TopLid можна упаковувати лотки з виступаючою над краєм продукцією, тобто такою, що згідно з вимогами до зовнішнього вигляду або технології виробництва повинна виступати за передбачувані края самого лотка. Завдяки спеціальній опції, TopLid може запропонувати рішення для упаковки в захисній атмосфері, що забезпечує привабливий зовнішній вигляд свіжого продукту і природне положення продукту навіть у випадку вертикального розташування лотків на вітрині. Це теж є її особливістю.

Додатково:

·         Моторизоване і немоторизоване подовження подаючого конвеєра, різних розмірів, в тому числі і в версії з двома рядами.

·         Лінійний відвідний конвеєр з холостими роликами, моторизований відвідний конвеєр з поворотом на 90 градусів вправо і вліво і на 180 градусів вправо.

·         Фотоелемент контролю виходу продукту.

·         Фотоелемент для центрування плівки з печаткою.

·         Тримач для газоаналізатора і змішувача газової суміші.

·         Матриці на 1, 2 і 4 лотка.

·         Виступаючий за краї продукт.

·         Версія TopLid з двома рядами, перетворюються в однорядну.

·         Картер з нержавіючої сталі.

·         Розворот продукту на виході.

·         Сервер TCP для підключення до місцевої мережі.

·         Інші опціональні пристрої за запитом і дистанційне обслуговування.

Додаткові характеристики:

·         1,6 квадратних метра займаної площі.

·         Максимальна швидкість до 15 циклів / хв.

·         До 40 лотків / хв при матриці на 4 лотка.

·         170 мм мінімальна ширина рулону.

·         Максимальний формат лотка (L x W x H мм) 280 x 365 x 100.

·         4 хвилини для заміни формату.

·         19 варіантів додаткових опцій.

·         Мінімальний формат лотка (L x W x H мм) 110 x 120 x 20.

·         Максимальна ширина рулону - 340 мм.

·         Вага - 620 кг.

Написати відгук


Машина для запаювання лотків Top Lid

  • Виробник: Fabbri Group
  • Модель: Top_Lid
  • Передзамовлення
  • 0.00
  • Без ПДВ: 0.00

Доставка

Самовивіз зі складу найближчого до вас (Київ, Одеса, Дніпро, Тернопіль).

Нова Пошта. Доставка у відділення здійснюєтся згідно з тарифами перевізника.

При замовленні від 3000 грн. доставка безкоштовна.

*менеджер зв’яжеться з Вами і точно сповістить про можливість доставки Вашого замовлення

Оплата

Інтернет-магазин працює за передоплатою та накладеному платежу.