Подільники тесту

Показати
Сортувати:
Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva DAE сірий Передзамовлення

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva DAE сірий

Автоматичні подільники тесту DAE SALVA представляють собою об'ємні подільники, які для підвищення то..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva Thalassa сірий Передзамовлення

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva Thalassa сірий

Автоматичні подільники тесту THALASSA SALVA дозволяють збільшити виробництво і полегшити роботу в пе..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva PM-6 сірий Передзамовлення

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva PM-6 сірий

Автоматичні подільники тесту PM-6 SALVA дозволяють збільшити виробництво і полегшити роботу в пекарн..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Дільник тіста для одночасного отримання кількох заготовок Salva білий Передзамовлення

Дільник тіста для одночасного отримання кількох заготовок Salva білий

Подільники тесту являють собою промислове обладнання, яке використовується в хлібопекарському і конд..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Дільник дріжджового тіста Salva Ciabattera сірий Передзамовлення

Дільник дріжджового тіста Salva Ciabattera сірий

Система розподілу дріжджового тіста CIABATTERA SALVA дозволяє працювати з дріжджовим тестом без вико..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Ручний дільник Salva білий Передзамовлення

Ручний дільник Salva білий

Ручний дільник тесту SALVA призначений для нарізки тіста при виробництві хлібобулочних і кондитерськ..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Подільники тесту

Що таке подільники тіста?

Яким би пружним і еластичним не було тісто, воно все одно липне до рук, його буває складно відокремити. Тістоділильні машини використовуються для розділення шматків тесту на рівні порції. З її допомогою отримують заготівлі потрібної форми, розміру і ваги. Це значно спрощує роботу пекаря. Особливо, коли треба випікати штучні хлібобулочні вироби. Залежно від потужності апарат може використовуватися як в невеликих пекарнях, так і в промисловому виробництві. Маса заготівлі може бути від 0,05 кг до декількох кілограм. 

Таке устаткування доречно використовувати й на підприємствах швидкого харчування, і в ресторанах, і у булочних, і в кондитерських. Подільники тіста не лише робить роботу пекаря і технолога простіше. Вони допомагають вести облік, розраховувати заздалегідь норму готової продукції. Оскільки маса ділиться на рівні частини, її легше перерахувати заздалегідь. Якщо вам часто доводиться працювати з тестом, то такий апарат прискорить процес і заощадить ресурси. Точність визначення маси шматків тесту забезпечує випуск стандартної продукції, скорочує втрати й допомагає виявити погрішності при виготовленні напівфабрикатів. 

Види подільників тіста

Це технологічне устаткування класифікують за групами. Перша - подільники тіста, які просто ділять тісто на рівні частини. Друга - машина, яка поєднує функції ділення і формування заготівель з маси, - ділильно-формуючі машини. Третя група - ділильно-укладальні апарати. Обладнання працює за двома принципами - ваговому й об'ємному. У першому випадку мірою виступає вага, а в другому - об'єм. 

Подільники тіста бувають:

  1. Вакуумні - мають не високу продуктивність, але зберігають структуру, цілісність клейковини.
  2. Шнекові - використовуються для роботи з липким тестом. Підходять для експлуатації на великих виробництвах.
  3. Гідравлічні - найчастіше застосовують на невеликих хлібобулочних підприємствах. Заготівлі формуються за допомогою тиску пресу. 

Тісторозділювач-округлювач підтримує тиск на масу в певних межах. Щоб апарат видавав рівні порції важливо забезпечити відповідні умови роботи. На роботу машини впливає рівень тіста у воронці, величина тиску, взаємодія частин. Важливо підтримувати в приймальній воронці постійний рівень маси тіста. Щоб отримувати шматки рівної маси, треба створити постійний однаковий тиск у кінці нагнітання. Надмірний тиск на пшеничне тісто змінює його фізико-хімічні властивості. А це призводить до погіршення смаку продукції. 

Виробники округлювачів тіста

Такий агрегат замінить кілька осіб на виробництві. Він принесе не лише користь, але і хороший дохід. Тістоокруглювач іспанського виробника Salva - професійне устаткування, яке якісне і швидко виконає одноманітну роботу. У каталозі на сайті ви можете вибрати будь-яку модель подільника тіста, ознайомиться з характеристиками, функціями. Обладнання іспанського бренду має бездоганну репутацію і прослужить вам довгий час.

Чому варто купувати у нас?

Купити подільники тіста в Одесі недорого можна в нашому інтернет-магазині. У каталозі ви знайдете ручні моделі, автоматичних дільників з формувальником, дільник для отримання відразу декількох заготівель. Таке придбання швидко окупить себе. У нас є доставка по усій Україні згідно з тарифами перевізника. Для замовлень сумою вище 3000 гривень доставка безкоштовна. Ціна устаткування залежить від потужності, бренду, характеристики машини. Дізнатися про вартість можна за номерами телефону, які вказані на сайті.