Подільники тесту

Показати
Сортувати:
Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva DAE сірий Передзамовлення

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva DAE сірий

Автоматичні подільники тесту DAE SALVA представляють собою об'ємні подільники, які для підвищення то..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva Thalassa сірий Передзамовлення

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva Thalassa сірий

Автоматичні подільники тесту THALASSA SALVA дозволяють збільшити виробництво і полегшити роботу в пе..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva PM-6 сірий Передзамовлення

Автоматичний дільник з пластинчастим формувальником Salva PM-6 сірий

Автоматичні подільники тесту PM-6 SALVA дозволяють збільшити виробництво і полегшити роботу в пекарн..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Дільник тіста для одночасного отримання кількох заготовок Salva білий Передзамовлення

Дільник тіста для одночасного отримання кількох заготовок Salva білий

Подільники тесту являють собою промислове обладнання, яке використовується в хлібопекарському і конд..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Дільник дріжджового тіста Salva Ciabattera сірий Передзамовлення

Дільник дріжджового тіста Salva Ciabattera сірий

Система розподілу дріжджового тіста CIABATTERA SALVA дозволяє працювати з дріжджовим тестом без вико..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Ручний дільник Salva білий Передзамовлення

Ручний дільник Salva білий

Ручний дільник тесту SALVA призначений для нарізки тіста при виробництві хлібобулочних і кондитерськ..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Подільники тесту

Що таке подільники тіста?

Яким би пружним і еластичним не було тісто, воно все одно липне до рук, його буває складно відокремити. Тістоділильні машини використовуються для розділення шматків тесту на рівні порції. З її допомогою отримують заготівлі потрібної форми, розміру і ваги. Це значно спрощує роботу пекаря. Особливо, коли треба випікати штучні хлібобулочні вироби. Залежно від потужності апарат може використовуватися як в невеликих пекарнях, так і в промисловому виробництві. Маса заготівлі може бути від 0,05 кг до декількох кілограм. 

Таке устаткування доречно використовувати й на підприємствах швидкого харчування, і в ресторанах, і у булочних, і в кондитерських. Подільники тіста не лише робить роботу пекаря і технолога простіше. Вони допомагають вести облік, розраховувати заздалегідь норму готової продукції. Оскільки маса ділиться на рівні частини, її легше перерахувати заздалегідь. Якщо вам часто доводиться працювати з тестом, то такий апарат прискорить процес і заощадить ресурси. Точність визначення маси шматків тесту забезпечує випуск стандартної продукції, скорочує втрати й допомагає виявити погрішності при виготовленні напівфабрикатів. 

Види подільників тіста

Це технологічне устаткування класифікують за групами. Перша - подільники тіста, які просто ділять тісто на рівні частини. Друга - машина, яка поєднує функції ділення і формування заготівель з маси, - ділильно-формуючі машини. Третя група - ділильно-укладальні апарати. Обладнання працює за двома принципами - ваговому й об'ємному. У першому випадку мірою виступає вага, а в другому - об'єм. 

Подільники тіста бувають:

  1. Вакуумні - мають не високу продуктивність, але зберігають структуру, цілісність клейковини.
  2. Шнекові - використовуються для роботи з липким тестом. Підходять для експлуатації на великих виробництвах.
  3. Гідравлічні - найчастіше застосовують на невеликих хлібобулочних підприємствах. Заготівлі формуються за допомогою тиску пресу. 

Тісторозділювач-округлювач підтримує тиск на масу в певних межах. Щоб апарат видавав рівні порції важливо забезпечити відповідні умови роботи. На роботу машини впливає рівень тіста у воронці, величина тиску, взаємодія частин. Важливо підтримувати в приймальній воронці постійний рівень маси тіста. Щоб отримувати шматки рівної маси, треба створити постійний однаковий тиск у кінці нагнітання. Надмірний тиск на пшеничне тісто змінює його фізико-хімічні властивості. А це призводить до погіршення смаку продукції. 

Виробники округлювачів тіста

Такий агрегат замінить кілька осіб на виробництві. Він принесе не лише користь, але і хороший дохід. Тістоокруглювач іспанського виробника Salva - професійне устаткування, яке якісне і швидко виконає одноманітну роботу. У каталозі на сайті ви можете вибрати будь-яку модель подільника тіста, ознайомиться з характеристиками, функціями. Обладнання іспанського бренду має бездоганну репутацію і прослужить вам довгий час.

Чому варто купувати у нас?

Купити подільники тіста в Одесі недорого можна в нашому інтернет-магазині. У каталозі ви знайдете ручні моделі, автоматичних дільників з формувальником, дільник для отримання відразу декількох заготівель. Таке придбання швидко окупить себе. У нас є доставка по усій Україні згідно з тарифами перевізника. Для замовлень сумою вище 3000 гривень доставка безкоштовна. Ціна устаткування залежить від потужності, бренду, характеристики машини. Дізнатися про вартість можна за номерами телефону, які вказані на сайті.

Популярні товари