Модульні печі

Показати
Сортувати:
Модульна піч Salva Modular чорна нержавіюча сталь Передзамовлення

Модульна піч Salva Modular чорна нержавіюча сталь

Модульні печі є результатом використання солідного досвіду і праці науково-дослідного підрозділу SAL..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Модульні печі

Модульне пекарне устаткування

Хлібобулочні вироби в громадському харчуванні є результатом копіткої праці. Полегшити технологічний процес приготування пекарних і кондитерських дозволить впровадження в цехах у виробництво інноваційних технологій у вигляді професійних пекарних печей:

 • конвекційних для випікання хліба і тортів;
 • модульних для випічки хлібобулочних продуктів, печиво і тому подібне у великих масштабах;
 • ротаційних з деками, що обертаються навколо своєї осі;
 • череневих, поєднуючих в собі інноваційні технології з традиціями хлібобулочного мистецтва (на виході виходить виріб з рум'яною хрусткою скориночкою і м'якою пишною серединкою);
 • з кільцевими трубами;
 • розстоєчних шаф для роботи з дріжджовим тестом, а також розморожування заготівель. 

Особливості пекарних модульних печей

Кондитерські й пекарні у своєму виробництві зобов'язані використовувати професійну техніку у цехах для приготування хлібобулочних виробів і кондитерської смакоти. Спеціалізоване устаткування дозволяє контролювати процес приготування блюд в громадському харчуванні без побоювань за відповідність продукції загальноприйнятим нормам. Найбільш поширеною технікою для випічки є модульні й конвекційні пекарні печі, які сприяють однорідній термальній обробці тісту. 

Модульні пекарні печі незамінні в процесі приготування: 

 • хлібу;
 • булочок;
 • печива, пряників і інших видів випічки.

Характерною особливістю устаткування є можливість одночасного приготування виробів на різних деках, дозволивши розширити й прискорити своє виробництво. 

Придбання модульної пекарної печі

Модульна піч оптимізує не лише процес приготування їжі, збільшуючи розміри виробництва, але і сприяє оптимізації вільного простору в цеху. Попри передові технології у використанні інноваційного устаткування, можна зберегти традиційний смак приготованих блюд. 

У одному пристрої є 4 відсіки для одночасного приготування однакових або різних виробів. На панелі управління можна вибрати переважний режим обігріву і випічки продукції. Наявність скляних дверей і системи освітлення дозволяє своєчасно контролювати процес приготування блюд без порушення системи обігріву і теплого обдування.

Купити недорого якісну модульну піч для випікання можна в інтернет-магазині Petruzalek, з доставкою товару з Одеси по усій території України. 

Переваги купівлі печі в магазині Petruzalek

Устаткування пекарні в якості громадського харчування розпочинається з придбання професійної техніки. Украй складно знайти недорогу, але якісну і надійну апаратуру для безпечної тривалої експлуатації. Розташований в Одесі інтернет-магазин Petruzalek спеціалізується на виготовленні й реалізації промислового устаткування і пакувальних матеріалів за доступною вартістю. 

Серед переваг придбання устаткування у нас слід виділити:

 • наявність якісного товару за ціною середнього оцінного сегменту;
 • заводську гарантію на сервісне обслуговування з наявністю наших сервісних центрів в різних містах країни;
 • адресну доставку по Україні з урахуванням додаткових фінансових витрат в якості вартості транспортування вантажу.

Популярні товари