Пакувальні машини в стретч-плівку Gruppo Fabbri A-45 18-42 уп / хв (б / у)

Передзамовлення Пакувальні машини в стретч-плівку Gruppo Fabbri A-45 18-42 уп / хв (б / у)

Стояло завдання спроектувати машину, яка б поєднувала гнучкість і універсальність і відповідала вимогам як супер- так і гіпермаркетів, а також вимогам по потужності, швидкості, довговічності, якими володіють промислові машини на великих пакувальних підприємствах.

A-45 - це автоматична пакувальна машина, яка використовує стретч-технологію, для упаковки лотків з продуктами харчування.

Ця модель зроблена з високоякісних матеріалів і складових, які в комбінації з електронікою відповідної якості роблять з неї пакувальну машину відмінної потужності. Це компактна, високо універсальна і швидка машина.

Завдяки 6-ти доступним варіантам виходу продукції, А-45 може задовольнити самим різним вимогам замовника.

Подвійна система видачі плівки гарантує високу гнучкість, підвищену швидкість і безперервність виробництва. Два рулону з плівкою завжди готові і дозволяють повністю автоматизувати зміну рулону без необхідності відволікання оператора.

А-45 - ідеальна машина для упаковки свіжих швидкопсувних продуктів на лотку: м'яса, риби, овочів, фруктів, сиру, птиці та інших продуктів: хліба, випічки, піци і т.д.

У базовому варіанті машина обладнана вхідним 700 мм конвеєром; верхній штовхач автоматично підлаштовується під висоту продукту.

Додаткове обладнання: вхідні та відвідні конвеєра; фотосенсор скупчення продукту на виходу; фотосенсор контролю існуючого конвеєра замовника; фотосенсор центрування плівки з печаткою.

продуктивністьзмінна 18-42 уп. / хв.
ширина плівки300-600 мм
розмір продукту (хв.)120x120x10 мм
розмір продукту (макс.)430x260x200 мм
вага машини500 кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 126
  • Виробник: Fabbri Group
  • Модель: Gruppo Fabbri A-45
  • Наявність: Передзамовлення
  • 0.00
  • Без ПДВ: 0.00