Обгортковий папір

Показати
Сортувати:
Обгортувальний папір 25х37 см / 25кг Немає в наявності

Обгортувальний папір 25х37 см / 25кг

Головною перевагою її є жиростійкість. Вона застосовується для упаковки харчових продуктів із середн..

3166.74 Без ПДВ: 2638.95

Обгортувальний папір 37х50 см / 25кг Передзамовлення

Обгортувальний папір 37х50 см / 25кг

Головною перевагою її є жиростійкість. Вона застосовується для упаковки харчових продуктів із середн..

3166.74 Без ПДВ: 2638.95

Обгортковий папір

Харчові продукти потребують особливої уваги при упаковці. У одних багато жиру, інші можуть виділяти вологу – тому до пакувальних матеріалів висувається багато вимог. Зручним рішенням є використання обгорткового паперу з шаром поліетилену. Він відповідає усім необхідним параметрам. 

Обгортковий папір з поліетиленом 

Цей матеріал є папером, який з одного боку покритий поліетиленом. Процес виготовлення називається ламінуванням. Внаслідок об'єднання двох різних фактур з'являються такі характеристики:

  1. Вологонепроникність. Паперова упаковка має певну щільність, яка захистить від проникнення води. Тому продукти знаходяться під захистом. 
  2. Мінімальна жиропроникність. Вміст жиру в деяких продуктах здатний зіпсувати упаковку. У пакети можна спокійно загорнути круасани або покласти свіжі пампушки, олію або ковбасу. Поліетилен захистить від прилипання до паперу. 
  3. Герметичність. Свіжі хлібобулочні й кондитерські вироби хочеться принести в такому ж стані додому. При використанні таких матеріалів мета перетворюється на реальність.
  4. Міцність. Наявність поліетиленового прошарку відмінно захищає від механічної дії. Регулювання товщини забезпечує збереження вмісту. 
  5. Екологічність. Використання при виробництві крафт-папіру дозволяє говорити про безпеку тари для довкілля. 

Папір добре піддається обробці поліграфією. Таким чином, обгортка вийде не лише міцною, але і яскравою. На неї можна нанести рекламу або логотип пекарні, що надає упаковці особливу оригінальність. 

Підпергамент можна використати при приготуванні або запіканні їжі. Він дозволяє запікати при температурі до 230 градусів. 

Де використовується обгортковий папір з поліетиленовим шаром

Приватні пекарні, магазини й супермаркети - вони готові купувати листи паперу великим і дрібним оптом. Упаковка допомагає забезпечити не лише якісну доставку, але і зберігання товарів. Ковбаса або сир в такій упаковці зберігаються краще, ніж просто в поліетилені.

Основний метод пакування в листові матеріали – це обертання. Декілька паперових шарів значно збільшать збереження харчових продуктів. 

Чому варто купувати у нас 

Наша компанія сама є виробником усієї продукції, що продається. Обгортковий папір Petruzalek давно відомий в усій Європі. В Україні ми працюємо вже понад двадцять років. Опт обгорткових матеріалів дає можливість промисловим підприємствам купити потрібні товари, заплативши за них адекватну ціну. 

Недорого коштує доставка замовленої вами партії товарів по Україні. Актуальна вартість пакувальних матеріалів вказана в каталозі. Мешканці Києва, Дніпра та Одеси можуть забирати свої замовлення прямо з виставкових залів магазину або наших складів.