Поліетилен під нарізку

Показати
Сортувати:

Обгортувальний поліетилен 25х37 см / 10кг

Поліетилен обгортковий для перекладання між шарами нарізки...

2741.22 Без ПДВ: 2284.35

Поліетилен під нарізку

Харчовий поліетилен є одним з найбезпечніших видів пластика. Він повністю біологічно нешкідливий, оскільки не містить у своєму складі шкідливих речовин. Цей виріб часто закуповується оптом, адже має низку переваг: непроникний для рідин, хімічно інертний, міцний, гнучкий, прозорий і легкий. Поліетилен має цілком доступну ціну, може проходити повторне перероблювання.

Зберігаючи свою якість, поліетиленові пакети після проходження спеціальної процедури, використовуються для виготовлення іншого виробу. Широко застосовується харчовий поліетилен як в побуті, так і харчовій промисловості.

Що таке харчовий поліетилен?

Харчова плівка є полімерним пакувальним матеріалом, який призначений для пакування різної продукції. Для її виготовлення використовується такий матеріал як поліетилен або ПВХ (полівінілхлорид).

Головні переваги та властивості плівки:

  1. Висока стійкість до перепадів температури – зовнішня дія тепла не завдає шкоди. Тому може використовуватися в мікрохвильовій печі.
  2. Міцна і блискуча прозора поверхня.
  3. Стійкість до агресивних агрегатів і жирів.
  4. Підходить для пакування різних видів продуктів. Так забезпечується додатковий захист їжі, запобігається негативна дія зовнішнього середовища. Для пакування харчових продуктів досить усього одного шару плівки.

Замовляючи доставку плівки оптом, значно знижується вартість продукції. Тепер для упаковки їжі не треба використати об'ємні пластикові контейнери, досить загорнути їжу в 1-2 шари плівки й відправити на зберігання в холодильник. Проста плівка забезпечує повне збереження якості та свіжості харчових продуктів.

Цінується цей матеріал за можливість використання як в холодильнику, так і мікрохвильовій печі, адже розігрівати їжу можна прямо в плівці. 

Відмінності харчового поліетилену від нехарчового

На відміну від нехарчового, харчовий поліетилен не містить шкідливих і токсичних домішок. Пакети повністю нешкідливі й безпечні для здоров'я людини. Не несе ніякої небезпеки й перероблена продукція, яка часто використовується в харчовій промисловості.

Виготовляється поліетилен тільки з якісних матеріалів. Для додаткового захисту здоров'я людини від ризику негативної дії, плівка обов'язково проходить додаткову перевірку. В першу чергу це обумовлено тим, що цей виріб використовуватиметься для зберігання саме харчових продуктів, які потрапляють в організм людини.

Де краще купити в Україні?

Купити оптом або уроздріб харчову плівку можна в нашому магазині. Багато цікавих пропозицій і вигідні ціни – це далеко не усі переваги купівлі у нас. 

Тут представлений широкий вибір як обгорткової плівки, так і іншої продукції, наприклад, силіконового паперу. Краще над усе вибирати оптову купівлю, оскільки в такому випадку ціна буде на порядок нижче. Замовити продукцію можна в слушний час, доставка виконується у будь-яке місто України. Вартість доставки буде нижча, якщо купувати відразу декілька упаковок харчової плівки.