Пластиковий посуд для мікрохвильовки

Показати
Сортувати:
Контейнер харчовий з суміщеною кришкою універсальний Петруцалек Прозорий 155x152x77 мм 650 шт / уп В наявності

Контейнер харчовий з суміщеною кришкою універсальний Петруцалек Прозорий 155x152x77 мм 650 шт / уп

Контейнер харчовий з суміщеною кришкою універсальний• Розмір - 155х152х77 мм;• Кількість в упаковці ..

1855.70 Без ПДВ: 1855.70

Пластиковий посуд для мікрохвильовки

Останніми роками в Україні посуд з пластика для НВЧ-пічей став предметом для повсякденного користування. Завдяки своїй міцності та високій пропускній спроможності мікрохвиль, ця харчова упаковка міцно закріпилася на наших кухнях. Крім того, вона дуже зручна для заморожування продуктів.

Посуд з пластика для мікрохвильової печі

Сучасний ринок пропонує вироби різного зовнішнього вигляду і місткості. У асортименті є прозорі та непрозорі контейнери. Але далеко на усі вони підходять для розігрівання в печі НВЧ. Матеріал упаковки повинен витримувати температуру до +140°C. Тому при виборі посуду необхідно звертати увагу на маркування. 

Перевагу треба віддавати відомим маркам і брендам, що мають сертифікат якості. Не можна користуватися місткостями, виготовленими з полівінілхлориду або полістиролу.

Плюси використання упаковки з пластика

Завдяки своїй універсальності, ці вироби дуже зручні для користування. У них можна робити розігрівання їжі, її зберігання і навіть заморожування. До того ж вони легкі та не б'ються, тому перенесення їх з одного місця в інше не складе великих труднощів.

Основні переваги пластикових місткостей :

  1. Пластик пропускає через себе мікрохвилі для розігрівання їжі.
  2. Міцний контейнер з кришкою зручний для транспортування блюд. 
  3. Матеріал не впливає на якість, смак і запах продуктів.
  4. Збільшується термін зберігання їжі.

Позитивним моментом використання харчової упаковки є те, що вона не руйнується при різкій зміні температури, яка виникає при перенесенні її з холодильника в піч НВЧ.

Де можна зробити вигідний онлайн-шопінг пластикового посуду в Україні? 

Компанія Petruzalek пропонує різні види харчової упаковки високої якості. Якщо ви не знаєте, де купити ці предмети, то ми рекомендуємо зробити це в нашому інтернет-магазині. У його каталозі можна знайти потрібний товар, який повністю відповідатиме усім стандартам, а його ціна приємно здивує вас. Є прозорі моделі, в яких ваші продукти буде краще видно покупцеві. На сторінці представлені термостійкі контейнери, кришки, бокси різної вартості. Кожна із запропонованих позицій відрізняється високою міцністю, володіє відмінною якістю і безпечна для здоров'я.

Щоб уточнити вартість виробів і отримати детальнішу інформацію, вам слід подзвонити за вказаним на сторінці номером телефону. Замовити товар оптом і його доставку можна на сайті або ж безпосередньо зв'язавшись з менеджером за допомогою вказаних контактів. За допомогою кур'єрської служби здійснюється доставка по усій Україні. Транспортування замовлення не займає багато часу.

Таким чином, якщо вам необхідно купити оптом якісний пакувальний матеріал за оптимальною ціною, то найправильнішим вибором є магазин Petruzalek. Універсальність нашого товару заслуговує на вашу увагу. Ми завжди раді нашим клієнтам.

Популярні товари