Тримачі стаканів на винос оптом

Показати
Сортувати:

Тримач для 2-х стаканів (бурий) /100 шт

держатели стаканов на вынос..

200.66 Без ПДВ: 167.22

Тримач для 4-х стаканів бурий/100 шт

Тримач для 4-х напоїв на виносКолір: коричневийКількість: 100 шт..

337.62 Без ПДВ: 281.35

Тримачі стаканів на винос оптом

Усі люблять гарячі напої. Ми п'ємо їх під час прогулянки або на заправках. Але проблема в тому, що в одній руці поміститься тільки одна кава. Тут на допомогу приходять утримувачі для склянок. З їх допомогою можна перенести в руках до чотирьох порцій. 

Утримувачі для склянок

Холдери є зручною підставкою місткістю на два або чотири стакани. Конструкція пояснюється тим, що симетричне розташування робить підставку стійкою. Утримувач можна поставити на стіл або закріпити в машині. Така фіксація стаканів допомагає зберегти вміст, захищає від проливання. 

Паперовий посуд здатен деякий час залишатися гарячіше, але щоб посилити ефект, треба використовувати кришки й капхолдери. Вони легко надіваються згори й допомагають зберегти чай або каву довше гарячими. Такі манжети купують оптом багато кав'ярень. 

Вони розрізняються між собою за:

  • кольором;
  • розміром;
  • формою. 

Капхолдер чимось нагадує рукав, який наділи згори на склянку з гарячою рідиною. Часто на них наносять рекламу закладу, де куплена кава. Красива і зручна упаковка запам'ятовується і сприяє розвитку бізнесу.

Холдери-підставки роблять в т.ч. і з крафт-картону. Цей пакувальний матеріал відрізняється міцністю, добре зберігає стійке положення.

Застосування утримувачів для склянок 

Картонні підставки під склянки дуже цінуються в кав'ярнях або закладах громадського харчування, де можна купити напої з собою. Робляться вони з товстого картону. Певна щільність підвищує якість виробу, робить стійкими й зручними. Вони допоможуть вам залишитися чистими, у тому числі й в дорозі. 

Картонна упаковка легко утилізується, а судячи з сірого кольору – робитися з вторсировини. Це говорить про екологічність і нешкідливість для здоров'я. 

Наявність в ресторані або кафе такої підставки підкреслює імідж закладу і говорить про те, що він піклується про своїх клієнтів. Холдери випускаються тільки двох типів: на два або чотири стакани. Це пов'язано з симетричністю конструкції. 

Чому варто купувати у нас? 

Продукція компанії Petruzalek є якісною і відома по усій Європі. Основний напрям продажів у фірмі – це опт різного розміру. Оскільки товари робляться з простої сировини, то і вартість їх невисока. У каталозі завжди можна знайти актуальні ціни на усі види товару. 

Упаковка від нашої компанії коштує недорого, але може значно підвищити престиж будь-якого кафе або ресторану. Часто багато що залежить від дрібниць. 

Доставка упаковок здійснюється по усій Україні, а у великих містах, наприклад, в Одесі, є самовивезення прямо зі складу.