Паперові тарілки

Показати
Сортувати:
Паперова тарілка ARIES Золото d-20см/100шт Акція

Паперова тарілка ARIES Золото d-20см/100шт

Паперова тарілка одноразова.Діаметр - 20 см;Кількість в упаковці - 100 шт;Колір - золото;..

590.02 547.67 Без ПДВ: 456.39

Паперова тарілка з ламінуванням 140х200/1600шт

Паперова тарілка з ламінуванням Розмір: 140х200 мм:Кількість в упаковці: 1600 шт;..

1615.99 Без ПДВ: 1346.66

Тарілка паперова ARIES Біла d-20см/100шт Акція

Тарілка паперова ARIES Біла d-20см/100шт

Тарілка паперова одноразоваДіаметр: 20 см;Кількість: 100 шт;..

2642.47 547.63 Без ПДВ: 456.36

Тарілка паперова ARIES Біла d-25см/100шт Акція

Тарілка паперова ARIES Біла d-25см/100шт

Тарілка паперова одноразоваДіаметр: 25 см;Кількість: 100 шт;..

3082.27 638.80 Без ПДВ: 532.33

Паперові тарілки

Серед одноразового посуду є такий різновид, як біопосуд. Назва пов'язана з можливістю простої утилізації, а отже, збереженням в чистоті довкілля. Сюди відносять паперові склянки й тарілки. 

Картонний посуд — зручно, доступно та екологічно 

Він отримав свою популярність, завдяки безпеці, естетичності й невеликій вазі. Часто використовується для оформлення вітрин, особливо в кондитерських. Посуд з паперу практично не має недоліків і сильно виграє на тлі пластикового. 

Одноразові тарілки розрізняють за декількома параметрами:

  • діаметр - його стандартне значення від 180 до 230 мм;
  • глибина - дозволяють застосовувати посуд для перших і других блюд;
  • форма не обмежується круглою, вона буває також прямокутною й інших геометричних форм;
  • колір легко підібрати під стиль заходу. 

Завдяки наявності зігнутих країв, забезпечується стійкість. За допомогою різних розмірів можна відмінно сервірувати стіл.

Сфера застосування картонних тарілок

Для виготовлення паперових тарілок застосовується харчовий картон. Матеріал не токсичний і не розмокає від їжі. Тарілки з успіхом використовуються у більшості закладів громадського харчування. Їх купують, коли збираються великою компанією на природу або виїзний корпоратив.

Однотонні - це моделі для щоденного подання їжі в зонах самообслуговування кафе або фаст-фудах. Кольорові закуповують для виїзних заходів або фуршетів. 

Картон - міцний матеріал, з нього, окрім посуду, роблять утримувачі для склянок навинос. Екологічні одноразові тарілки застосовуються також, як пакувальна тара для готових блюд. 

Переваги паперових тарілок

Виробники пакувальних матеріалів строго дотримуються існуючих стандартів і тому велика частина товарів легко розкладається або підлягає перероблюванню. Оскільки картон і папір - це спочатку перероблена деревина. Вони вважаються екологічно чистими матеріалами.

Згори тарілки ламінуються тонкою полімерною плівкою. Вона захищає від намокання і появи жирних плям. Стійка до високих температур. Можна використовувати для холодних і гарячих блюд. 

На зовнішню сторону легко наносяться будь-які малюнки або написи. Це робить асортимент посуду привабливішим. Часто випускають тематичні тарілки: для днів народжень, вечірок.

Картонний посуд важить мало, але має високу міцність. Цим обумовлено бажання купувати його для вилазок на природу. 

Як купити на нашому сайті

Для того, щоб замовити потрібні товари, треба скористатися інструментом кошик. Усі дані про можливу сплату, доставку і повернення розміщені у відповідних розділах сайту. Магазин працює із замовленнями різного об'єму. Це може бути дрібний і великий опт. 

Купити одноразовий посуд можна тільки після повної передоплати. Ми торгуємо оптом не один рік. Наші клієнти знають, що товар має відмінну якість. Перевага купівлі у нас - це невисока ціна, яка не впливає на кінцеву вартість блюд.