Термочохол для склянки оптом

Показати
Сортувати:
Термочохол для стаканів  200/250/340мл /1000 шт Акція

Термочохол для стаканів 200/250/340мл /1000 шт

Термочохол для стаканів паперовий.Підходить для стаканів: 200, 250, 340мл;Кількість в упаковці:..

309.74 283.26 Без ПДВ: 236.05

Термочохол для склянки оптом

Любите пити каву на вулиці? А що найнеприємніше при цьому? Хочеться, щоб напій залишався довго гарячим, але при цьому не відчувалося паління в пальцях. Паперові стаканчики відмінно зберігають тепло. А для захисту рук застосовуються термочохли. Багато кав'ярень і заклади швидкого харчування використовують їх також для брендування свого продукту.

Термочохол для стаканів

Це просте і зручне рішення для захисту рук від окропу. Серед пакувальних матеріалів з паперу термочохли навіть більше затребувані, ніж підставки для стаканів

Він є невеликою смужкою з тонкого гофрованого картону. Це говорить про його екологічність і можливість повного перероблювання. Такий момент дуже важливий з точки зору збереження довкілля. 

Чохли можуть бути різного кольору і розміру. Деякі кафе замовляють їх зі своїм логотипом. Термочохол – це зручно, стакан з окропом не обпалює пальці. Його використовують і для подання холодних напоїв – накладка виключає прослизання. 

Для чого потрібний термочохол для стаканів?

У термочохла багато корисних переваг, які підвищують якість обслуговування:

  • практичність – можна спокійно тримати склянку в руках, не відчуваючі дискомфорту для долоні; 
  • додаткова міцність – ємність з окропом трохи втрачає свою форму, а такий чохол допоможе її зберегти;
  • термоізоляція – допомагає довше зберегти напій усередині місткості теплим.

Такі накладки можна купити тільки оптом.

Чому варто купувати у нас? 

Наш магазин пропонує клієнтам опт різних пакувальних матеріалів. Вартість деяких невелика і зовсім не впливає надалі на ціну продуктів, що продаються. Так недорого можна отримати якісну упаковку і допоміжні матеріали для служб доставки й закладів швидкого харчування. У Одесі, Києві та Дніпрі можливе самовивезення замовлень.