Дерев'яні палички-шампури оптом

Показати
Сортувати:

Дерев'яні палички 30см(200X100шт)/20000шт

деревянные палочки-шампуры..

6011.52 Без ПДВ: 5009.60

Дерев'яні палички-шампури оптом

Одноразові дерев'яні палички-шампури використовують для приготування невеликих за розміром шашликів з м'яса, риби або овочів. З них зручно знімати шматочки за допомогою виделки, прямо на тарілки. 

Які бувають палички-шампури

У каталозі магазину зустрічається два типи паличок: дерев'яні й бамбукові. У обох випадках можна говорити про використання екологічно чистих матеріалів, які легко переробляються. На відміну від металу бамбук не залишає присмаку. Їх активно застосовують на Сході. З їх допомогою легко подавати самостійні блюда і створювати зручні композиції з фруктів. 

Особливості дерев'яних шампурів

За своєю формою палички нагадують зубочистки тільки великого розміру. На таких шпагах легко поміщаються морепродукти й овочі, незалежно від консистенції. Шампура дозволяють зробити блюдо акуратним, але таким, що дуже запам'ятовується. Їх можна використовувати вдома і на виїзних фуршетах. Після закінчення усі дерев'яні палички викидаються.

Сфери застосування

Застосовувати шпаги можна не лише в духовці або аерогрилі, але і на відкритому вогні. Заздалегідь палички обов'язково вимочуються, щоб вони не вбирали запахи й не обгоріли при приготуванні. 

Вироби використовують для подання невеликих обсмажених шматочків м'яса або овочів на пікніках. Канапе з овочів, всілякі рулетики - усе це красиво виглядатиме на святковому столі.

Навіть на природі може бути простіше використовувати дерев'яні палички. Вони мало важать й при цьому досить функціональні. 

Ще одна сфера використання - це заготівля і продаж напівфабрикатів. Шампура використовують для м'ясних блюд, які проходять необхідну обробку і потім потрапляють на прилавки.

Переваги купівлі в інтернет-магазині petruzalek.ua

У магазині Petruzalek можна купити різні шампура дрібним і великим оптом. Щоб замовити продукцію, треба зайти на сайт і скористатися кошиком. Замовлення можна забрати самостійно в містах Київ, Одеса або Дніпро або оформити доставку. 

Ціна на наші товари невисока. Усі заклади громадського харчування вважають за краще купувати шампура упаковками, їх вартість легко включити у блюдо, не піднімаючи її.