Мішалки одноразові оптом

Показати
Сортувати:

Мішалка PS 130мм /1000шт

Мешалки одноразовые..

140.94 Без ПДВ: 117.45

Мішалка дерев'яна, 140 мм, матеріал - дерево/500шт

Мішалка дерев'яна – це ідеальне рішення для приготування гарячих напоїв.Вона виготовлена з натуральн..

109.28 Без ПДВ: 91.07

Мішалка дерев'яна, 140 мм, матеріал - дерево/800шт

Мішалка дерев'яна – це ідеальне рішення для приготування гарячих напоїв.Вона виготовлена з натуральн..

55.67 Без ПДВ: 46.39

Мішалки одноразові оптом

Усі ми щось любимо. Хтось божеволіє від екзотичних фруктів, хтось перепробував усі види чаю. Але особливе місце в цьому списку займають любителі кави. Вони пробують різні напої й експериментують з сиропами та іншими наповнювачами. Для розмішування цукру в стаканчику використовують мішалки або ложки

Одноразові мішалки 

Наш магазин готовий запропонувати кав'ярням або закладам громадського харчування декілька видів мішалок або паличок для розмішування. З їх допомогою можна легко розмішати цукор або сироп. У кафе мішалки використовуються всюди. Вони можуть бути зроблені з дерева або склоподібного пластика.

Також вони відрізняються за розміром і формою. Матеріал, який використовується для виробництва, відрізняється міцністю і практичністю. Він не токсичний і легко утилізується. 

Чим корисні та зручні мішалки?

Їх зручно використати там, де треба забезпечити напоями або коктейлями велику кількість людей. На бізнес-зустрічах або під час подорожей під рукою може не бути ложки. Роздати кожному мішалку набагато дешевше. Те ж саме стосується одноразового посуду й утримувачів для склянок. 

Пакет паличок займе у вашій сумочці набагато менше місця при зборах на пікнік. Зате зручна мішалка буде під рукою, і ви зможете легко перемішати рідину. Ця зручність і практичність разом. 

Дерев'яні палички більш екологічні. Це стосується і матеріалу для виготовлення, і подальшого перероблювання. 

У вас в офісі є кавомашина? Якщо так, то вам просто потрібний набір одноразових склянок і мішалок. Любите пити гарячий напій на вулиці, тоді додайте в перелік купівель кришки й холдери. Вартість цих товарів невелика, а користь більше.

Чому варто купувати у нас? 

Компанія Petruzalek займається виготовлення і продажем оптом великої кількості упаковок і супутніх товарів. Ми співпрацюємо з багатьма європейськими країнами. Пакувальна продукція добре зарекомендувала себе і в Україні.

У каталозі є повний перелік товарів, якими торгує компанія. Тут також можна купити устаткування для перероблювання і спецодяг. На сайті завжди актуальні ціни. 

Доставка замовлень коштує недорого, тому що у них невелика вага й об'єм. Ті, хто працює в Києві, Одесі, Тернополі або Дніпрі, можуть забрати свої товари зі складу самостійно.