Ніж одноразовий оптом

Показати
Сортувати:

Ніж PS одноразовий/100шт

Нож одноразовый..

43.12 Без ПДВ: 35.93

Набір виделка та ніж пластикові одноразові прозорі Medium в індивідуальній упаковці/ 500 шт

Набір виделка + ніж пластикові прозорі в індивідуальній упаковці.Кількість - 500 шт;..

1676.10 Без ПДВ: 1396.75

Ніж одноразовий оптом

Навіть якщо ви зібралися з друзями на природу, не варто нехтувати простими правилами етикету. Тому, окрім виделок обов'язково купуйте ножі. Вони використовуються будь-якими закладами громадського харчування при упаковці доставки та для виїзних заходів. 

Опис товару - одноразові пластикові ножі

Якщо ви думаєте, що усі одноразові пластикові ножі однакові, то це далеко не так. Тому не варто купувати перші комплекти, що попалися. Якщо ви готуєте тематичну вечірку, то зверніть увагу на стиль. Наприклад, можна підбирати столові прилади під паперові тарілки

Різновиди одноразових ножів

Виробники пропонують декілька моделей. Усі вони виконані з пластика. Властивості матеріалу такі, що після використання його можна відправити на перероблювання. Між собою ножі відрізняються за:

  • кольором;
  • формою;
  • величиною;
  • складом.

Найчастіше ножі білі, але зустрічаються й інші відтінки. В основному в упаковках можна побачити прозорі й непрозорі ножі. За складом розрізняються вироби з товстого пластика і звичайного полістиролу. Перші мають щільнішу структуру і підійдуть для розрізання шашлику або інших твердих м'ясних блюд. Полістирол м'якший, він легко проникає в структуру десертів. 

Ресторанам, кафе і фаст-фудам із зонами самообслуговування вигідніше замовляти одноразовий посуд, як дрібний і великий опт. 

Переваги одноразових ножів

Одноразовий посуд - це передусім гігієнічність. Він не використовується повторно, а це дозволяє фаст-фудам частково економити й не займатися організацією миття. 

Серед інших переваг:

  • зручність;
  • міцність;
  • невелика вага;
  • доступна ціна.

Купуючи велику партію оптом, не потрібно створювати спеціальних умов для зберігання. Упаковки з приладами повинні знаходиться в сухому місці. Легкість дозволяє узяти ножі на будь-яку вилазку на природу. Їх зручно перевозити, вони не займають багато місця. 

Висока якість забезпечує міцність столових приладів і при використанні вони не ламаються. Якщо ви замовили доставку обіду додому або в офіс, ви можете просто скористатися приладами з упаковки. 

Чому варто купувати в інтернет-магазині petruzalek.ua

Наша компанія працює не лише на території України, продукцію можна купити у ряді країн Європи. Наш напрям - це оптова торгівля пакувальними матеріалами й одноразовим посудом різних типів. 

У каталозі можна вибрати відповідну продукцію і замовити її через кошик або телефоном. Усі замовлення можуть бути доставлені у вказану при оформленні точку, вартість доставки визначається перевізником. Усі дані, вказані в каталозі, актуальні. У Києві, Дніпрі та Одесі є можливість самовивезення.