Одноразові тарілки

У даній категорії немає товарів.

Одноразові тарілки

Одноразові тарілки - це один з найбільш популярних видів посуду. Їх основна перевага, що вони не використовуються повторно. Це зробило їх зручними для використання на фуршетах, а також в кейтерингу, фудкортах і кафе. До тарілок зазвичай подаються такі ж одноразові прилади, наприклад, виделки

Причини популярності одноразових тарілок

Посуд може виготовлятися з різних матеріалів. Це пластик, картон або папір. Залежно від цього обирається і сфера застосування. Паперові й картонні тарілки використовуються для холодних закусок і десертів. Вони відмінно виглядають для представлення блюд на вітрині. 

Пластиковий посуд виготовляється з двох видів полівінілхлориду. Щоб відрізнити один тип від іншого на дно наноситься маркування:

  • PP - поліпропілен, він здатний витримувати високі температури й підходить для гарячих блюд;
  • PS - полістирол, гріти не можна, він може розплавитися і зіпсувати блюдо, тому його купують тільки для холодного і десертів. 

Форма в усіх тарілок класична кругла. Але вони можуть відрізнятися за дизайном: кольором і діаметром. Останній вказується на упаковці в сантиметрах. Є також глибокі тарілки для перших блюд. Зазвичай їх роблять з поліпропілену, щоб була можливість при необхідності підігріти блюдо. 

З асортименту, представленого в магазині, можна підготувати повноцінний фуршет. Можна підібрати кольори й різні розміри. Разом з тарілками купують ложки й виделки в тон. До того ж пластик зручніше узяти з собою на природу або дачу. Їх легко нести, вони стійкі на столі та після свята їх можна просто викинути.

Одноразові тарілки. Особливості й переваги

Кафе і ресторани різних типів закуповують одноразовий посуд оптом. Для них застосування одноразових тарілок - це практичність. Їх зручно використовувати на доставці. Крім того, у фудкортах зі столиками на вулиці або просто їжею навинос, такий посуд вважається гігієнічнішим. Обладнати нормальне миття складно через нестачу приміщення. Мити посуд - означає нести зайві витрати за витрачену воду і на обслуговуючий персонал. З одноразовим посудом простіше - використали й викинули. 

Усі матеріали, з яких робляться столові прилади підлягають перероблюванню на вторсировину, а папір легко розкладається в природі. Виробники ретельно піклуються про комфорт оточення й екологію. 

Чому варто купувати в інтернет-магазині petruzalek.ua

У нашому магазині можна замовити товари великим і дрібним оптом. Застосування такого посуду дуже вигідне. Вартість однієї одиниці невелика, а тому вона може бути легко включена в загальну ціну, не перевищуючи її. 

Ми працюємо із замовленнями будь-якого розміру. У нас досить велика мережа, яка гарантує якість продукції. Це не лише одноразовий посуд і столові прилади, але і якісні пакувальні матеріали різного типу. 

Оформити купівлю можна прямо на сайті через кошик або зв'язатися з нашим менеджером телефоном. Купити товар можна тільки після перерахування повної передоплати. Доставка робиться по всій країні, а в Києві, Дніпрі й Одесі можливе самовивезення зі складу