Крафт-пакети дой-пак із застібкою ZIP, з дегазуючим клапаном і алюмінієвим покриттям усередині

Показати
Сортувати:
Пакет 210*380  з клапаном ZIP з алюмінієвим покриттям в середині, покриття ззовні папір /250шт Акція

Пакет 210*380 з клапаном ZIP з алюмінієвим покриттям в середині, покриття ззовні папір /250шт

Крафт-пакеты дой-пак с застежкой ZIP, с дегазирующим клапаном и алюминиевым покрытием внутри..

1972.09 1794.65 Без ПДВ: 1495.54

Крафт-пакети дой-пак із застібкою ZIP, з дегазуючим клапаном і алюмінієвим покриттям усередині

Дой-пак - це нове слово у сфері пакувальних матеріалів. За типом своєї конструкції вони частково схожі на поліетиленові пакети типу слайдер. З ним забезпечується надійне зберігання.

Зручні й надійні дой-пак пакети

Згори пакети виготовляються з щільного крафт-паперу. Така упаковка досить щільна і гнучка. Усередині дой-пак покривають поліетиленовою або металізованою плівкою. Тара має стійке дно, яке з'являється після наповнення пакету. Наявність вікна дозволяє побачити, що знаходиться усередині.

Корисним доповненням до упаковки є дегазуючий клапан. Конструктивно він є пластиковим кругом близько 2 см в діаметрі. Частіше усього його упаюють в пакети для сипких продуктів, типу чай або кава. За стандартом присутність аромаклапану обов'язкова для тих, хто реалізує кавові зерна. 

Клапан вбудовується дуже акуратно і не псує вид дой-пака. Він служить для того, щоб створити герметичність і виключити попадання кисню.

Переваги упаковки з дегазуючим клапаном і алюмінієвим покриттям усередині

Дой-пак має гнучку фактуру. Більшість з них оснащені zip- замком. За формою дой-пак прямокутний зі складним дном. При заповненні воно забезпечує вертикальне положення. Наявність зіп лок забезпечує герметичне закриття. 

В порівнянні зі склом це фасування має низку переваг:

  • зручність;
  • міцність;
  • збереження продукту;
  • невелика вага;
  • якість;
  • невелика вартість.

Внутрішнє алюмінієве покриття дозволяє зберегти необхідні умови для зберігання. 

Застосування гнучкої упаковки з алюмінієвим покриттям усередині

Найчастіше металізоване покриття використовується для фасування харчових продуктів. Це можуть бути чай, кава, різні спеції, крупи, насіння. 

Якщо на пакеті є присутнім дегазуючий клапан, то він служить для виділення вуглекислого газу. Це забезпечує цілісність пакету. При цьому назад не поступає кисень. Їх часто можна побачити в супермаркетах на розфасовці. 

Як купити металізовані пакети дой-пак з zip- замком

У нашій компанії можна замовити пакети будь-якого розміру оптом. Зробити це можна через кошик або телефоном у менеджера. Купити товар можна тільки після повної передоплати. Невисока ціна абсолютно не впливає на вартість товару, який в нього розфасують.