Пакети майка

Показати
Сортувати:
Пакети майка

У будь-якому магазині використовують пакети-майки, що полегшують перенесення продуктів. Це найбільш популярний вид упаковки, використовуваний в різних торгових точках. Вони недорогі, але при цьому міцні й місткі.

Пакети майка

Пакети “майка” роблять з поліетилену низького тиску (ПНТ). Для виробництва таких продуктів використовують екологічний біорозкладаний матеріал. В процесі виробництва “майок” запаюють дно, на пакеті утворюється бічний фальц, що забезпечує можливість переносити вагу до 25 кг Пакети ПНТ досить міцні, відрізняються щільністю - 13-35 мкм. Витримують низькі температури, легко складаються. 

Пакети бувають прозорими, білими, інших відтінків. 

Як вибрати й замовити пакети майка? 

Одна з можливостей забезпечення турботи про покупців - наявність в магазинах пакетів майок. Люди оцінюють не лише якісні продукти, а і відмінне відношення до упаковки. Витрати на хорошу упаковку невисокі та швидко окупляться. При виборі таких фасувальних елементів необхідно враховувати такі аспекти:

  1. Краще купувати пакети з первинної сировини, уникаючи продуктів вторинного перероблювання. Перевірити, з якої плівки зроблена упаковка нескладно - потрібно подивитися через неї на світло. Якщо матеріал однорідного типу, то це первинний поліетилен.
  2. Товщина - параметр треба визначати враховуючи категорію товару, який підлягає упаковці. Пакети з ПВТ не мають бути тонші 30 мкм, інакше вони рватимуться, тому на цьому краще не економити. 
  3. Вантажопідйомність - чим товще виріб, тим більшу вагу він витримає. 
  4. Розмір пакету підбирають, враховуючи розміри товару, який буде упакований. Краще мати декілька типорозмірів пакетів під різну кількість і вагу купівель.

Чому варто купувати у нас? 

При купівлі у нас можна оформити доставку одним зі способів:

  • Нової пошти - вартість і умови визначаються тарифами перевізника.
  • самовивезенням - зробити це можна з найближчого складу, який розташований в Одесі, Києві, і інших містах. Їх адреси можна дізнатися на сайті нашого магазину;
  • нашим транспортом - якщо сума замовлення складає понад 3000 грн, то доставка безкоштовна.