Великодні пакети

Показати
Сортувати:
Великодні пакети

Поліетиленові пакети використовуються для фасування в різних сферах. Наприклад, один з варіантів їх застосування - упаковка пасок. 

До світлого свята: пакети для пасок

До перевагах такої тари відносять:

  • гігієнічність;
  • безпека для здоров'я - в складі немає токсинів;
  • доступна ціна - актуально для оптових закупівель;
  • міцність;
  • жиронепроникність - можна поставити паску пакеті на білу скатертину і не переживати, що вона забрудниться;
  • стійкість до перепадів температур;
  • красивий зовнішній вигляд.

Окрім цього, упакувати пасхальну випічку нескладно. Також легко її витягати з тари.

Навіщо потрібні пакети для пасок, пасок?

Така упаковка дозволяє зберегти випічку чистотою. Неважливо, йдете ви куди-небудь або просто залишаєте удома паски, їх необхідно зберегти від згубної дії зовнішніх чинників - пилу, бруду і не лише. 

Найбільш важливо використовувати упаковку для пасхальної випічки людям,  які займаються її виробництвом, у великих об'ємах. Це важливо, оскільки після випікання паски потрібно її перевозити в пункти продажу, викладати на вітрини, прилавки. А після купівлі покупцеві необхідно донести купівлю додому. Упаковка, яка забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних норм, тут просто незамінна.

Зберігаючи святкову випічку в чистоті, пакети при цьому дозволяють розглянути її, адже вони прозорі. Покупець може переконатися, що виріб не підгорів, не деформувався при перевезенні.

Окрім цього, тара для пасок сприяє тривалому збереженню свіжості святкових виробів. 

Чому варто купувати у нас? 

Купити пакувальні пакети для пасхальних пасок варто у нас. Ми пропонуємо доступні ціни, широкий асортимент продукції, швидку доставку різними способами й по території усієї України. У Одесі, Києві, Тернополі та інших містах можливе самовивезення.