Посуд з цукрової тростини

Показати
Сортувати:

Ланч-бокс прямокутний з цукрової тростини 230X155X80 мм / 250 шт

Упаковка з сахaрного тростника стійка до високих температур.Вона стійка до жирів, порізів і водонепр..

2182.62 Без ПДВ: 1818.85

Ланч-бокс квадратний з цукрової тростини 230X210X80 мм / 300 шт Передзамовлення

Ланч-бокс квадратний з цукрової тростини 230X210X80 мм / 300 шт

Упаковка з сахaрного тростника стійка до високих температур.Вона стійка до жирів, порізів і водонепр..

0.00 Без ПДВ: 0.00

Посуд з цукрової тростини

Посуд з цукрової тростини — ваша турбота про власне здоров'я

Для здоров'я організму важливий збалансований раціон, в який входять екологічно чисті продукти. Але не менш важлива екологічність посуду, з якого ми їмо. Якщо для будинку переважно купити посуд зі скла, кераміки та дерева, то на роботі, в громадських закладах, на корпоративах багато хто звик використовувати одноразовий посуд. Це дуже зручно — вона легка, не б'ється, її не шкода викинути. Шкода лише одне — пластиковий посуд створює багато проблем для екології. Існує прекрасна альтернатива пластикових тарілок і склянок — якісна, естетична та абсолютно безпечна для здоров'я людей посуд з цукрової тростини.

Багасса або пластик — що обрати?

В процесі обробки тростини, після віджиму з нього соку, залишаються волокна, яким знайдено цінне застосування. З них виробляють одноразову упаковку і посуд. Сировина для виготовлення називається "багасса". Переваги еко матеріалу:

  • висока міцність, стійкість до порізів — це зручно для застосування в похідних умовах;

  • стійкість до деформації — при необережному поводженні не тріскається, не гнеться і не плавиться при високих температурах;

  • естетичність — матеріал має білий колір, нагадує собою папір, приємний в руках. Схожими характеристиками відрізняються крафтові склянки. Вони мають і таку ж низьку ціну;

  • підходить для розігріву і заморозки страв — не впливає на смак, якість продуктів, не виділяє шкідливих речовин при розігріві їжі в мікрохвильовій печі;

  • багасса безпечний для природи та людини матеріал, він повністю розкладається протягом декількох місяців.

Що стосується пластикового посуду, вона не дає таких широких можливостей в повсякденному застосуванні. У ній категорично не рекомендовано розігрівати їжу, так як пластик виділяє при нагріванні токсини, що потрапляють в їжу та організм. Часто це є причиною розвитку алергії та гормональні збої. Пластикові вироби розкладаються сотні років, насичуючи ґрунт шкідливими речовинами.

Посуд з цукрової тростини

З цукрової тростини виготовляють багато гарної та різноманітного посуду. Це салатниці, глибокі тарілки, стакани, які зручно використовувати не тільки на природі, але і вдома. Дуже популярні ланч бокси, в них можна приносити їжу на роботу і розігріти в мікрохвильовій печі. Це зручно для всіх, хто стежить за якістю харчування і готує їжу самостійно. У таких боксах можна носити домашні страви в школу та університет.

Одноразовий посуд давно перестала бути простою і пересічної. Багато варіантів ви точно захочете використовувати вдома для інтер'єру і красивої сервіровки. Стильні мінімалістські дизайни підносів, тарілок для закусок підходять для вечірки, дружніх зустрічей і навіть романтичної вечері.

Де можна використовувати еко посуд з тростини?

Якщо дивитися на глобальне застосування посуду з тростини, вона дійсно використовується набагато ширше, ніж пластикова. Причиною тому стала відмова самих покупців від пластикової упаковки. Кафе і ресторани намагаються поліпшити сервіс і роблять доставку їжі додому в екологічній, безпечній упаковці, закуповуючи її оптом.

Завдяки стійкості до жиру і вологи, посуд з багасси прекрасно дозволяє пакувати соковиті салати з овочів, фруктів, другі страви, різні закуски та доставляти їх акуратно без протікань. Якісно доставлена їжа в офіс, на кейтеринг і на будинок високо цінується клієнтами та додає "зірок" в репутацію закладу громадського харчування.

Чому варто купувати у нас?

Компанія Petruzalek — безпосередній виробник, у якого ви можете замовити оптом всі види посуду з багасси, а також крафтові бокси за низькою ціною. Наші підприємства працюють по всьому світу, зокрема робимо доставлення по Україні, і працюємо з індивідуальними замовленнями. Еко посуд — це перевага кав'ярні, і тим більше шановного ресторану. Користуйтеся ним для розвитку бізнесу і залучення клієнтів.