Овочеві упаковки в сітку оптом

Показати
Сортувати:

Сітка 170 жовта/2000м

Сітка-рукав полімерна екструдована для фасування овочів та фруктів вагою до 2 кг...

1818.00 Без ПДВ: 1515.00

Сітка 170 червона/2000м

Сітка-рукав полімерна екструдована для фасування овочів та фруктів вагою до 2 кг...

1818.00 Без ПДВ: 1515.00

Сітка Венус 38см жовта /4000м(40х100)

Сітка-рукав в'язана для фасування овочів та фруктів вагою до 15 кг...

6868.37 Без ПДВ: 5723.64

Сітка Венус 42см жовта/4000м(40х100 )

Сітка-рукав в'язана для фасування овочів та фруктів вагою до 15 кг...

6704.83 Без ПДВ: 5587.36

Сітка Венус 42см червона/4000м(40х100)

Сітка-рукав в'язана для фасування овочів та фруктів вагою до 15 кг...

8765.34 Без ПДВ: 7304.45

Сітка для часнику біла 300м

Сітка-рукав полімерна екструдована для фасування овочів та фруктів вагою до 2 кг...

464.60 Без ПДВ: 387.17

Овочеві упаковки в сітку оптом

Часто можна побачити, як свіжі овочі фасують в плівку чи пакети. Але в цьому випадку відсутня у продуктів вентиляція і вони швидше псуються. Тому ідеальний варіант в цьому випадку - сітка як упаковка. 

Сітка для овочів оптом

Переваги купівлі такої продукції для зберігання і транспортування овочів у компаній, які пропонують опт, в можливості отримати будь-які матеріали для фасування. Окрім цього, такі виробники пропонують для оптових покупців спеціальні ціни на свій товар, які обговорюються заздалегідь. 

Які види овочевої сітки бувають?

Щоб зберегти урожай овочів цілим в процесі зберігання і перевезення, знадобиться не лише правильно його укласти, а і вибрати якісну упаковку. На кінцевий результат впливають різні аспекти, серед яких біологічні особливості й призначення овочевих культур. Вони можуть бути вирощені для тривалого зберігання і швидкого продажу.

Сітчастий матеріал як упаковка вигідно відрізняється від інших варіантів фасування завдяки невисокій вартості, міцності, легковагості, великою різноманітністю розмірів і колірної гамми. 

Тара, яка використовується для пакування й зберігання овочів, повинна відповідати вимогам санітарних норм і існуючим стандартам. Вона має бути чистою, міцною, надійною, не мати сторонніх запахів і не страждати від паразитів. Повністю відповідають цьому овочеві сітки. 

По своєму призначенню вони бувають фасувальні й для транспортування. Місткість перших складає 20 кг. Вони знайшли широке застосування в сільському господарстві. Другий варіант потрібний для перевезення і тривалого зберігання урожаю. Відрізняються сітки для транспортування більшою місткістю - 40 кг.

Існують відмінності й на вигляд:

 • рукав - вид овочевої сітки, яка випускається у вигляді великих рулонів. Цей матеріал міцний і надійний, знайшов своє застосування на середніх і великих підприємствах. Розфасовка здійснюється автоматично; 
 • мішок - індивідуальна тара, призначена для перевезення і довгого зберігання урожаю. 

Купувати сітку доцільно з урахуванням своїх потреб. 

Переваги сітки для овочів

Основна гідність цього виробу криється в міцності поліпропіленової нитки, з якої й створюють тару. Завдяки посиленій нитці високого тиску гарантується підвищена міцність виробу, а структура у вигляді ромбовидних осередків допомагає рівномірно розподіляти вагу овочів по поверхні упаковки. 

Сильні сторони сітки :

 • при виробництві застосовують екологічну сировину, в якій відсутні отруйні компоненти. Тому в таку тару можна упаковувати й зберігати овочеві культури без згубної дії на них;
 • завдяки особливій структурі відбувається циркуляція повітря, тому продукція довго залишається свіжою. Окрім цього, не утворюється пліснява;
 • важить сітка мало, тому не впливає на показання ваг;
 • широкий асортимент - різні колірні рішення, місткість;
 • для виготовлення використовують якісні й міцні матеріали - поліестер і поліпропілен. Вони стійкі до змін температурного режиму, хімічної та механічної дії;
 • міцність;
 • тривалий період використання;
 • зносостійкість;
 • використання сітчастого матеріалу не лише для овочів, але і побутових предметів;
 • зручність перенесення. Окрім цього, на багатьох моделях передбачені ручки, тому такелажні роботи значно спрощуються;
 • приваблива упаковка значно покращує зовнішній вигляд овочевих культур і заманює покупців.

Окрім цього, сітчаста упаковка багаторазова. Тому її вигідно використати ще й унаслідок вигоди. 

Чому варто купувати у нас?

В Україні купити сітку для овочів ми пропонуємо у нас. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам високоякісну упаковку, виготовлену з урахуванням інноваційних рішень у виробництві. Працюємо як оптом, так і уроздріб.

Наші співробітники - це професіонали, які роблять все для того, щоб клієнт отримав, що хоче і залишився задоволений. Окрім цього, доставка здійснюється по всій країні оперативно.