Кришки для пластикових пляшок

Показати
Сортувати:

Кришка пластикова РЕТ для пляшки d-38мм / 200 шт

Крышки пластиковые для бутылок с отрывным кольцом...

167.26 Без ПДВ: 139.38

Кришки для пластикових пляшок

Звичні нам пластикові кришки виготовляються з ПЕТ (поліетилентерефталат). Основні переваги цього матеріалу - це можливість перероблювання і нетоксичність матеріалу. Ними можна накривати відра і пляшки. 

Сфери застосування і для чого використовують

Пластикові кришки - це передусім елемент, який призначений для того, щоб забезпечити герметичність упаковки. Усі вони виготовляються за стандартом та оснащені замочним елементом. Це забезпечує цілісність при транспортуванні та можливість повторного використання. 

Основний тип кришок для пляшки - це ковпачок. Вони можуть бути декількох типів:

  • стандартні з контролем розкриття;
  • з носиками або висувними клапанами, пити можна не розкриваючи горловину пляшки.

Останні дуже популярні серед спортсменів і тих, хто любить походи. Зручна кришка дозволяє випити рідину практично на ходу. Більшість має гвинтове різьблення. 

Найчастіше ковпачки застосовуються з такими продуктами:

  • газована вода;
  • соки;
  • алкогольні напої;
  • молоко і кисломолочні;
  • рослинні олії;
  • миючі засоби й побутова хімія;
  • фармацевтика.

На побутовій хімії та оліях використовуються додаткові фіксатори й дозатори. Виробники продукції, яка фасується в пляшки, замовляють кришки оптом. При замовленні вказується форма і діаметр. Пет-пластик відрізняється стійкістю до різних продуктів, включаючи агресивне хімічне середовище. Також він не боїться вологості та перепадів температури. Процес виробництва дуже простий, при цьому забезпечується повна герметичність. Зовні вони виглядають дуже акуратно. Між собою вони відрізняються за кольором, за бажанням замовника на верхню частину може бути нанесено логотип.

Пластикові кришки нерідко стають предметом благодійних зборів. Громадські організації пропонують збирати їх для допомоги дітям-інвалідам або онкологічним хворим. Навіть при мінімальній ціні, велика кількість може зробити значний внесок.

Чому варто купувати в інтернет-магазині petruzalek.ua

У магазині товар отримується дрібним і великим оптом. Тривалий досвід роботи дозволяє гарантувати якість нашої продукції. Усі товари можна купити за хорошою вартістю і тільки після повної передоплати. Замовлення можна оформити через кошик. Деталі доставки та можливість самовивезення уточнюйте у менеджерів телефоном.