Алюмінієва фольга в рулоні

Показати
Сортувати:

Алюмінієва фольга 28см/50 м Укр 9 мкр

алюмінієва фольга в рулоні..

142.10 Без ПДВ: 118.42

Алюмінієва фольга 28см/100 м Укр 9мкр

Алюмінієва фольга в рулоні.Ширина - 28 см;Довжина - 100 м;Товщина - 9 мкр;..

278.57 Без ПДВ: 232.14

Алюмінієва фольга 28см/150 м 9мкр

Алюмінієва фольга в рулоні.Ширина - 28 см;Довжина - 150 м;Товщина - 9 мкр;..

491.83 Без ПДВ: 409.86

Алюмінієва фольга 44см/100 м 11 мкр

Алюмінієва фольга в рулоні.Ширина - 44 см;Довжина - 100 м;Товщина - 11 мкр;..

622.73 Без ПДВ: 518.94

Алюмінієва фольга в рулоні

В наші дні удосконалюються технології в усіх сферах життєдіяльності людини й харчова промисловість не виключення. Йдеться не лише про готування їжі, але і про збереження приготованих блюд. Тут не обійтися без нових рецептів, спеціального посуду і використовуваних матеріалів. Одним з них є алюмінієва фольга у рулонах і посуд з алюмінію. 

Сучасний вибір сріблястого металу пояснюється його унікальними властивостями:

  • екологічність;
  • безпека;
  • стійкість до дії високих температур.

Крім того, вироби з алюмінію добре тримають тепло, є хімічно інертними та тому не окислюються.

Навіщо потрібна алюмінієва фольга?

Широке застосування фольги для запікання пояснюється тим, що при готуванні блюд в духовці не потрібно багато олії, а готові продукти відрізняються соковитістю і свіжістю. У духовці, прогрітій до необхідної температури, запікання не вимагає багато часу. 

Харчова фольга дозволяє готувати їжу взагалі без олії. Такі продукти за своїми властивостями наближаються до дієтичних і зберігають соковитість. Використовують цей матеріал і для збереження тепла готових блюд. Для цього посуд з ними обертають фольгою. Зручно зберігати блюда і в алюмінієвих контейнерах.

Плівкою згори накривають деко при приготуванні пирогів. Це виключає пригорання тесту згори. Треба враховувати, що для використання в індукційних духовках випускаються дека зі спеціальних матеріалів, що повною мірою відповідають вимогам екологічності, безпеці й стійкості до зовнішніх дій. 

Вони мають спеціальне маркування. Вартість цього аксесуара дещо більше, ніж звичайних виробів. Купити його можна в спеціалізованих магазинах.

У чому переваги використання фольги?

В порівнянні з іншими технологіями приготування блюд, можна виділити наступні переваги готування у фользі:

  1. Це витратний матеріал. На відміну від посуду, його не потрібно мити.
  2. Міцність і дешевизна.
  3. Зручність використання та утилізації.

Форма випуску матеріалу: в рулонах різної довжини від 50 до 150 метрів. Довгі розраховані в першу чергу на застосування в промисловості. Товщина фольги фіксована: 9 або 14 мікронів. 

Вартість плівки оптом в Україні знаходиться в діапазоні від 72 до 308 грн.

Затребувана й інша продукція на основі алюмінію. Мають попит і підноси, що відрізняються за формою і розмірам. Це кухонне начиння відрізняється багаторазовим використанням і невисокою ціною. 

Наші пропозиції оптом

Усю перераховану продукцію в Україні можна купити в інтернет-магазині пакувальних матеріалів і спеціального устаткування Petruzalek. Замовити той або інший товар можливо оптом тільки на умовах передоплати. Оплата здійснюється платіжним дорученням або через термінали Ощадбанку, Укрексімбанку, МТБ і платіжними картками через систему LIQPAY. Спосіб доставки обирається при замовленні, яке оформляється на сайті організації.

Можна замовити доставку в межах міст Києва, Одеси, Дніпра. При замовленні на суму понад 3000 грн вона буде безкоштовною.

Ціна доставки Новою поштою здійснюється за тарифами цього оператора. Також можливе самовивезення зі складів в містах Київ, Одесі, Дніпро, Тернопіль.