Ложки одноразові оптом

Показати
Сортувати:
Ложки одноразові оптом

Ложка – це універсальний столовий прилад. Йому властива висока практичність. З його допомогою можна їсти й суп, і кашу. При цьому вам буде однаково зручно. 

Одноразові ложки 

Сфера застосування одноразових столових приладів – це заклади громадського харчування, кафетерії, пікніки й інші заходи, де передбачено подання їжі. Зовні прилади мають різну:

  • форму;
  • колір;
  • розмір.

Ложки з пластику подають для багатьох видів їжі, рідкої й розсипчастої. Також вони використовуються при різних температурах. Для виготовлення ложок використовується два види пластика: поліпропілен і полістирол. Перший набагато прийнятніший, тому що він краще підійде для гарячих блюд. 

Поліпропілен відрізняється термостійкістю, верхній поріг складає +110 градусів. Якщо не витримувати температуру для полістиролу, може статися деформація. А це негативно позначиться на якості блюд. 

За кольором можна підбирати тематику застілля. Якщо це фуршет, то візьміть білі або прозорі вироби. Для тематичної вечірки можна узяти щось яскраве. 

Серед переваг одноразового пластикового посуду :

  • зручність при транспортуванні;
  • доступна ціна;
  • гігієнічність.

Особливо хочеться зазначити останній пункт. Він важливий для кафе і ресторанів громадського харчування, це економить гроші й сили. Ложки та виделки використовуються тільки один раз. Потім їх викидають або здають на утилізацію. 

Переваги використання одноразових ложок

Без цього інвентаря не може обійтися жодна служба доставки. Пластик відрізняється компактністю. Це створює певні зручності при зберіганні, крім того, у нього невелика вага. Серед інших плюсів:

  • невисока вартість, особливо в порівнянні з металевими, тому на виїзному заході простіше використати пластик;
  • безпека, вироби відрізняє міцність і екологічність. Пластик відповідає нормам гігієни та санітарії, ложки зберігають форму і не виділяють токсичних речовин;
  • естетика;
  • термостійкість.

Пластикові столові прилади не б'ються при падінні й тому підходять навіть дітям під час свят. 

Чому варто купувати у нас? 

Наша компанія спеціалізується на виробництві й опті пакувальних матеріалів, а також усіх видів одноразового посуду і столових приладів. 

У каталозі магазину можна знайти увесь перелік товарів і актуальні ціни на них. Для того, щоб купити товари, треба провести передоплату. Це єдина форма оплати, яка передбачена для співпраці з нами. Після отримання грошей ви можете оформити недорого доставку або скористатися послугою самовивезення в Києві, Одесі, Тернополі або Дніпрі.